Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Loučná nad Desnou


Pro všechny roční období je Loučná nad Desnou výborným místem pro zahájení putování po Jeseníkách a jesenických krásách. Loučná tak nejen v zimě, ale i po celý rok nabízí aktivity a relaxaci pro všechny věkové skupiny i návštěvníky s různými zájmy. Loučná nad Desnou (se svou částí Kouty) je však především mekkou lyžařů a milovníků jesenické přírody. Přímo v obci a v blízkém okolí se nachází hned několik lyžařských areálů, pod Loučnou spadá i Červenohorské sedlo - jedno z nejznámějších lyžařských středisek v republice a především nový areál v Koutech s šestisedačkovou lanovkou. Tisíce turistů sem jezdí také každý rok obdivovat největší technický div České republiky - přečerpávací vodní elektrárnu Dlouhé Stráně. Zájem je takový, že exkurze se musí předem rezervovat. Kromě zimních radovánek vás však obec Loučná zve i k procházce po památkách. Kromě impozantního zámku s anglickým parkem je v obci množství památných křížů a hrobka slavné rodiny Kleinů. Opravdovou turistickou perlou je pak Rybářská bašta u rybníku Kocián, kde si můžete ryby sami chytit a nechat rovnou připravit. V oblasti se na vás také těší provozovatelé více jak 50 ubytovacích zařízení, od horských chat až po luxusní penziony. 

 

Zájezdy do Loučná nad Desnou

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Loučná nad Desnou


Co se apres ski týká, Loučná nad Desnou nabízí tenisové kurty, fitcentra a nebo se můžete vydat i do termálního koupaliště, které se nachází v blízkých Velkých Losinách. Loučná zkrátka nezklame žádného turistu. Přímo u dolní stanice najdete hned několik možností pro rychlé občerstvení během dne, dvě restaurace a bar pro delší posezení. Apres ski vyžití zajišťují i Kouty - "Bar U Medvěda" se nachází u horní stanice lanovky, restaurant "Nad lávkou" zase nabízí rychlé a kvalitní občerstvení formou bufetu v alpském stylu. Zde si vybere ze široké nabídky klasické české i zahraniční kuchyně. Snídaňové menu je dostupné ve fastfoodu. "Bar lyžárna" je stylový bar s restaurací, v kabátě lyžárny z počátku minulého století. A "Bowling sport bar", který nabízí dvě bowlingové dráhy, zajistí zábavu a navodí tu správnou sportovní atmosféru s barem v extravagantním stylu. Romantická restaurace "Restaurant Galerie" je založená na italské kuchyni - restauraci lemují historické fotografie z okolí Jesenicka. Jedná se o luxusní restauraci, kde se v peci na dřevě připravají i různé druhy pizzy. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Sumperk

Aktualizováno 13/03/2016 01:30většinou zamračenovětšinou zamračeno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje