Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Lenzerheide - Valbella


Jedno z nejstarších švýcarských lyžařských středisek, s pyšným přízviskem Lenzerheide - Valbella, se nachází v krásném údolí Chury, v kotlině obklopené vrcholky alpských velikánů. Nejen lyžování, ale i nabídka apres ski zde přináší nejeden zajímavý zážitek. Nabízí se zde totiž spousta možností pro všechny věkové kategorie, jak strávit aktivně svůj volný čas: báječné programy pro rodiny s dětmi, široká kulturní nabídka, nádherné turistické trasy, okouzlující hory a zapomenout nesmíme také na krásu horských jezer. Také okolí jezera Heidsee nabízí ideální možnosti pro pěší turistiku a jsou zde k dispozici i různé aktivity a programy pro děti, které tvoří oblast ideální pro rodinnou dovolenou. Široká nabídka hotelů, apartmánů, restaurací, obchodů a sportovní centrum vám nabízí všechno, co pro svoji dovolenou potřebujete. Lenzerheide - Valbella nenechá žádné přání nesplněné: panoramatické túry, horolezectví, horská cyklistika, skákání padákem, let na rogalu, jízda na koni, stolní tenis, tenis, lukostřelba, golf, kuželky, curling, minigolf, squash nebo badminton - to vše máte na výběr. 

 

Zájezdy do Lenzerheide - Valbella

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Lenzerheide - Valbella


Kdo by si chtěl odpočinout od lyžování a užít si legraci, může se vypravit i na sáňkařské dráhy Tgantieni (1,5 km), Tschugga - Parpan (1 km) a Sporz - Lain - Zorten (2 km). Zkušenosti má lyžařské středisko i s populárním nočním sáňkováním. Najdete zde 3,8 km dlouhou osvětlenou sáňkařská dráhu, kabinová lanovka vás zaveze pohodlně do centrální stanice Scharmoin. V Lenzerheide budete mít možnost zažít i něco jedinečného - exkluzivní noční lyžování na Statz o celkové délce 3,5 km, na čerstvě upravené a osvětlené dráze. Prohlédnout si můžete i některé zdejší populární turistické atrakce, jakými jsou např. Městské muzeum, vodní elektrárna, cesta vlakem do soutěsky Via Mala nebo výlet do Churu. Apres ski a noční život se v Lenzerheide soustřeďuje hlavně kolem hotelů. "The Cinema Club" v hotelu Kurhaus Alpina je jedním z nejrušnějších míst, s několika pěknými bary. Navštívit se dá i salonek a kavárna v hotelu Schweizerhof. Zdejší sluneční paprsky si pak můžete vychutnávat jak na slunečních terasách u restaurací, tak i díky orientaci sjezdovek, celodenně na nich. Dopoledne na Piz Scalottas, po obědě při přesunu k Weisshornu. Po lyžování můžete zajít do bazénu, páry nebo do fitnesu ve sportovním Centru Dieschen.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chur/Vaduz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje