Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski San Sicario


San Sicario je nejen velmi dobře navržené účelové lyžařské středisko, které se nachází na italské straně Mléčné dráhy, ale i záviděnihodné a promyšlené místa, ve kterém objevíte vstup do více než 400 km čistě sněhobílých sjezdovek. Neboť tato oblast byla hlavním dějištěm Zimních olympijských her 2006, najdete zde spoustu příležitostí ke změření svého důvtipu, svých mezí a možmostí a také i après ski ve vesnickém prostředí bez dopravy, které poskytuje ideální příležitosti k odpočinku po náročném dni dobře stráveného na svazích. San Sicario je klidná lyžařská vesnice, s ne příliš rozsáhlým après-ski, takže zde neočekávejte, že strávíte celý večer na diskotéce. Zato bruslení, plavání, pizza noci a nakupování jsou zde skoro na denním pořádku. A samozřejmě... relaxace. Také dobré dopravní spojení do sousedních středisek Sestriere, Sauze d'Oulx a Clavière znamená, že se můžete snadno vydat na prohlídku těchto středisek a ochutnat jejich okouzlující kulturu a zejména kuchyni. Stejně jako je ideální místo pro nadšené lyžaře, bude San Sicario i pro nelyžaře vždy okouzlující. Také olympijská bobová dráha nabízí nezapomenutelné vzrušení a vydat se můžete i na delší výlety na sněžnicích. Uvolněná atmosféra a klidný noční život je zde ideální zejména pro ty, kteří chtějí strávit bezstarostný večer v útulném prostředí a poté se dobře připravit na následující dlouhý den na sjezdovce. Většina večerní zábavy se zde proto soustředí kolem uvolněného večera v útulném salónku, s nápoji v hotelovém baru.

 

Zájezdy do San Sicario

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski San Sicario


Pro rodiny s malými dětmi má většina hotelů v San Sicario vynikající služby péče o děti a nabízí i dětské kluby, což vám umožní vychutnat si několik klidných večerů s nápoji, zatímco ti mladší jsou pod dohledem a dobře se baví. Město má velmi tradiční italskou atmosféru a zdejší kulturu můžete nasát i přímo na sjezdovkách. Soleil Boeuf je ideálním místem pro oběd, naopak v centru letoviska je Enoteca jedna z nejlepších restaurací na tradiční italskou kuchyni. Vynikající je zde i vinný lístek. Ochutnejte tak více z italských hor v Da Serafina, které lze nalézt na průsmyku mezi Cesana a Sansicario. Samozřejmě, že ve středisku existuje i spousta dalších aktivit, jako je např. koupání ve vyhřívaném bazénu nebo bruslení na kluzišti. I lázeňská zařízení nabízejí "dotek luxusu", kde se můžete nechat hýčkat a odpočívat v sauně. Velmi oblíbený je i hotel Olympic Centre, který byl speciálně postaven pro olympijské hry, s celkem 64 pokojů a kapacitou až 180 hostů. Hotel se nachází na okraji obce, s výhledem na bobovou dráhu.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Turin

Aktualizováno 12/03/2016 23:50většinou zamračenovětšinou zamračeno11 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje