Predazzo - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Predazzo je město v provincii Trento, které je jedno ze dvou hlavních center Val di Fiemme (druhý je Cavalese). Predazzo je se svými 4 100 obyvateli také nejlidnatějším městem z údolí dell'Avisio. Je důležitou silniční křižovatkou, ale i střediskem zabezpečující obchod mezi údolími Fiemme a Fassa a oblastí Primiero. Městečko je proslulé svými pohádkově malebnými domy s freskami na fasádách. Hned za jeho branami však začíná lyžařský ráj Val di Fiemme.
Lyžařské středisko Predazzo (oblast Val di Fiemme) se nachází ve vzdálenosti 703 km od Prahy a 776 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Predazzo

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Predazzo

Historická prázdninová lokalita v Dolomitech - Predazzo, představuje tradici, kulturu a pohostinnost. Predazzo, které je situované v severo-východní části území, v místě, kde se stýkají vody Avisio a Travignolo, je nejživější středisko ve Val di Fiemme. Pro městečko jsou charakteristické tzv. tabià - hospodářské selské budovy, ve kterých se pracovalo a také držely domácí zvířata. Zdejší geologické muzeum zase objasňuje geologické a mineralogické zvláštnosti tohoto alpského dolomitského území. Areál je napojen na střediska Latemar a Alpe Lusia. V lokalitě se také nachází skokanský stadion, který se v letech 1991 a 2003 stal místem konání Mistrovství světa.

 

Atrakce střediska

Velká plocha střediska Pampeago / Predazzo nabízí také široký výběr zábavy a kulturních událostí, stejně jako lyžařské sportovní aktivity. Velmi důležitým se stalo pro areál napojení na již zmiňované střediska Latemar a Alpe Lusia a především spojení do lyžařského střediska lyžařské oblasti Latemar, přes Predazzo-GARDONE. Na cestě do průsmyku Rolle leží Bellamonte - zimní turistické středisko, nacházející se v nadmořské výšce 1 372 m (s vleky do lyžařské oblasti Bellamonte-Alpe Lusia). Symbolem střediska je bezesporu fara Santi Filippi, postavená v roce 1866. 

Náročnost sjezdovek

Lyžařské Ski centrum Latemar, kterého je Predazzo součástí, nabízí 48 km připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je 9 km lehkých sjezdovek, 32 km středních sjezdovek a 7 km těžkých sjezdovek, na které dokáže přepravit až 35 700 osob/hod 2 gondoly, 14 sedačkových lanovek a 2 pomy.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bronzolo

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje