Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski St. Johann in Tirol


Malebná vesnička St. Johann, ležící na úpatí Kitzbüheler Horn, je jedním z nejoblíbenějších lyžařských středisek v Rakousku. Prostředí je zde rušné a zářívé a obec se může pochlubit vynikající sítí kaváren, restaurací, barů a obchodů. Noční život je zde velmi živý a zdejší architektura je typicky tyrolská. Rustikální horské chaty lákají nejen lyžaře a snowboardisty, ale i nelyžaře, aby zde nasákly tradiční rakouskou pohostinnost, která má co nabídnout. Také pro milovníky nočního života bude St. Johann nezapomenutelným zážitkem. Chcete-li začít již odpoledne, v Schneewinkelu najdete širokou nabídku lyžařských chatek. V St. Johannu se také nachází dostatek hospůdek, barů a diskoték, které se ve večerních hodinách postarají o vaši zábavu, dobrou hudbu a žhavé rytmy. Za doporučení jistě stojí "Max Pub", kde se již od 21.00 hodin scházejí mladí lidé ze všech koutů světa a v "Bunny’s Pub" se pak dokonce na dvou pódiích o zábavu starají kapely a místní diskžokejové. Ale i o mlsné jazýčky je tady náramně postaráno. V "Huber - Brau - Stüberl" si pochutnáte na specialitkách a deseti druzích pivečka z domácího pivovaru. Mezinárodní restaurace zde pak nabízejí například asijskou nebo italskou kuchyni a kompletují kulinářskou nabídku. A kdyby vás "přepadla" chuť uprostřed noci, vydejte se do "Tropical" na steak, který se tu podává už od 04.00 hodin ráno! Oblíbený je zde i Cafe Rainer, které nabízí tradiční atmosféru, Max Pub a stylový bar Michi's Barb.

 

Zájezdy do St. Johann in Tirol

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski St. Johann in Tirol


Místním lákadlem je však výlet horkovzdušným balonem, při kterém se můžete pokochat okolní krásnou krajinou. O zábavu se vám také postará i 18 horských chat v okolí sjezdovek, které nabízejí nejen poříjemné posezení, ale i místní speciality. Za dalším sporotváním se můžete vydat na přírodní sáňkařskou dráhu, která měří 2 kilometry. A i když nabídka aprés-ski není v St. Johann tak bohatá, jako v sousedním Kitzbühelu, přesto si milovníci klidné atmosféry a pohody zde užijí spoustu zábavy. K tomu přispívá i nabídka dalších sportů, jako např. bobová dráha, zimní turistické stezky, jízda na saních, Tyrolské večery, chůze na sněžnicích, metaná, večerní lyžování, paragliding či vnitřní a venkovní vyhřívané bazény.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kirchdorf

Aktualizováno 12/03/2016 22:58přeháňkypřeháňky3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje