Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Zell am See


Zell am See (a Kaprun) je lokalitou pro aprés ski zaslíbenou. Najdete zde totiž na 33 aprés ski barů, které ocení všichni, kteří hledají po celodenním lyžování kvalitní zábavu. Nezáleží však na tom, jestli se rozhodnete pro aprés ski v horách nebo v údolí. Každý den se se zapadajícím sluncem nejen horské chaty, ale i městské kavárny mění na místa, jako stvořená pro noční život. Après ski se v Zell am See a v Kaprunu se píše s velkým "A". Mnoho útulných chatek a stánků s občerstvením vás během dne na lyžích bude přitahovat jako magnet. Doporučujeme obzvlášť návštěvu après ski baru "Schnaps-Hans" na Schmittenhöhe nebo pohodovou chatku v tradičním stylu "Pinzgauer Hütte". I večer vás v této oblasti bude lákat množství après ski barů, hospůdek a diskoték, dobře se budete cítit např. v klubech jako "Karambar", "Crazy Daisy" nebo "Diele", kde se rozhodně budete bavit až do bílého rána. Nabídku rozšiřuje spousta dalších aktivit, jako je sáňkování (nejen přes den, ale i v noci), bruslení, běžecké lyžování nebo návštěva aqua parku se saunou.

 

Zájezdy do Zell am See

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Zell am See


Koho to láká do výšek, měl by rozhodně využít nabídku parašutismu a prolétnout se rogalem po regionu. Příjemnou změnu pak najdete také při procházce po pěší zóně, kde se nachází spousta obchodů a kaváren. Mezi nejznámější a také i nejoblíbenější podniky v oblasti patří Lederhosn v Kaprunu, Cabrio v oblasti Schmitten, B 17 na nábřeží v Zell am See a disco klub Pinzgauer Diele v centru Zell am See. Živá hudba a party zábava zaručují, že se nudit prostě nebudete. Kdo by však raději využil možnosti relaxace, může se věnovat turistice v okolní přírodě nebo odpočinku v místních lázních. Jezero Zell také vytváří každoročně souvislou ledovou plochu, na které můžete bezpečně bruslit - nejdelší trasa přes jezero měří 4,5 km a spojuje Kitzsteinhorn a Schmittenhöhe. Mezi další aktivity, které zde můžete provozovat patří např. vyhlídkové lety, sněžnice nebo přenocování v iglú. Oblíbený je i skupinový paragliding, snowrafting, snowtubing a surfování na zamrzlém jezeře. Z dalších sportovních aktivit se nabízí bazén, tenis, squash, posilovna, zimní stadion, vysoká lanová dráha nebo jezdecké centrum. Lyžařská oblast Zell am See - Kaprun vyniká svou tradiční rakouskou pohostinností a také neméně známým relaxačním wellness centrem "Tauern Spa" v městečku Kaprun.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Zell Am See

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje