Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Paganella


Nejen lyžováním, ale i svou nabídkou après ski vás zcela jistě nadchne Fai della Paganella. Tak jako i v ostatních italských střediscích si tu můžete vychutnat pravý italský "Dolce Vita" a příjemně relaxovat u dobrého jídla v četných horských chatkách a restauracích nebo si dát jednoduše šálek kávy v některé z kaváren. Ten, kdo se však raději věnuje sportu, může využít sportovního centra v Andalu, který přichází opravdu se širokou nabídkou. Ta obsahuje například i lední stadion. Najdete zde však i "AcquaIn" - wellness zařízení se salónkem krásy a krytým bazénem. Nechte se proto po dlouhém dni na lyžích rozmazlit příjemnou masáží nebo si odpočiňte v parní lázni či sauně. Noční život v Andalu si můžete také vychutnat například ve "Artcafé la Floca" nebo na diskotéce "Discoteca Shuttle", kde se můžete nejen bavit, ale i tancovat až dlouho do noci. V protikladu k mnoha rakouským lyžařským areálům si turisté na Paganelle v první řadě cení zejména italského klidu a příjemných chatek, které lákají k šálku dobrého cappuccina.

 

Zájezdy do Paganella

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Paganella


Z Paganelly se také jednoduše dostanete do Trientu - starého biskupského města a zároveň hlavního města Trentina. Zde pak můžete obdivovat romantickou katedrálu a Castello del Buonconsiglio, kde se nachází i několik muzeí. Nebo se můžete projít po mnohých obchůdcích a buticích. Už v uplynulých stoletích byla Fai della Paganella velmi oblíbeným střediskem a dnes se lyžařský areál vyrovná i těm nejvyšším nárokům. Navíc se zde můžete pokochat krásou té nejhezčí přírody z celého Trentina, třeba během zimní procházky nebo na motorových saních. Zcela jistě vás také okouzlí i slunečná poloha na výšině, klídek a svérázný šarm střediska. Takže relaxovat zde můžete v novém bazénu a wellness centru a to na celkové ploše 1 200 m2, kde nejen teplo, ale i pára vám poskytne vzrušující chvíle relaxace. Bazén v Andalo pak nabízí koupaliště, tobogány, sportovní bazén a vodopády, místní kluziště (1 800 m2) pak uspokojí sportovní bruslaře a hokejisty a nadšeni budete i z výletů v lese v nádherném prostředí pohoří Brenta.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje