Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Davos - Klosters


V Davos - Klosters se za veselým après ski můžete vydat rovnou ze sjezdovky, rozsáhlá nabídka restaurací, hospod, barů, nočních klubů a diskoték nabízí ideální základ pro večery ve společnosti s bujarou náladou. Zkusit můžete třeba oblíbený podnik "Davoser Bolgen Plaza", který se nachází na úpatí kopce Jakobshorn. Také přes den na vás mimo sjezdovky čeká spousta možností, jako například wellness centrum s bazénem "Eau-là-là", sportovní hala "Färbi" s tenisovými a squashovými kurty a lezeckou stěnou, 96 km turistických stezek, sáňkařské dráhy, zřejmě největší přírodní kluziště Davoser Natureisbahn o celkové rozloze 18 000 m², paragliding, jezdecká hala, projížďky v kočáře a mnoho dalšího. Pokud si však chcete užít raději trochu kultury, máte možnost navštívit zdejší kino centrum, různá muzea (zimní sportovní muzeum, muzeum expresionisty Ernsta Ludwiga Kirchnera, muzeum hraček), spoustu různých restaurací s místními, ale i mezinárodními specialitami nebo se jen tak projít po pěkné nákupní promenádě. V Klosters jsou však obecně večery o něco klidnější, než v Davosu. Ale přeci zde najdete hned několik možností, jak si užít nočního života. Například v podniku "Gaudy's Graströchni", kde si vychutnáte prvotřídní après ski a to od poledních hodin až do večera. I "Casa Antica" vás zve na parádní tancovačku.

 

Zájezdy do Davos - Klosters

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Davos - Klosters


Během týdne si lze v různých barech vychutnat různé nápoje a o víkend se zde postarají nejrůznější diskžokejové, nabízející nejen parádní hudbu, ale i skvělou párty. K posezení a vychutnání si večera v klidné atmosféře se zase postarají mnohé restaurace, které navíc lákají svými nesčetnými dobrotami. Trochu romantiky si můžete užít jízdou v koňském spřežení skrz zasněženou krajinu. V rámci sportovního vyžití se nabízí i túry na sněžnicích, rychlobruslařská trať, curling nebo i místní sáňkařské dráhy. V oblasti naleznete i širokou nabídku wellness služeb (finská sauna, bio sauna, lázně, vířivé vany atd). V Klosters Platz se kondičně silní běžci dostanou do krajinově velmi půvabné vysokohorské okružní trasy, vedoucí do Novai a Garfiun. Komu na konci této túry ještě zbyde dost sil, může absolvovat i noční stopu u Bündelti. Ideálním startovním místem v Davosu je běžecké centrum Langlaufzentrum.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Chur/Vaduz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje