Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Lech Zürs am Arlberg


Mimořádné zážitky můžete v Arlberg (legendární oblasti zimních sportů) prožít právě v lokalitách Lech a Zürs. A ačkoliv se středisko zimních sportů Lech Zürs am Arlberg vyznačuje luxusem, autentickou pohostinností a vášní pro sporty, přece si vždy dokázalo zachovat svou vesnickou atmosféru, která je známá po celém světě. Za zdejší nádhernou a malebnou horskou kulisou a zejména za exkluzivní dovolenou sem proto přicházejí nejen členové evropských královských rodin, ale i ti návštěvníci, kteří sní o lyžování par excellence se vším, co k ní patří. K dispozici jsou zde tedy nejen úžasné sjezdovky a kvalitní lyžařské tratě, ale i vynikající hotely, velmi útulná místa pro odpočinek a skvělá zábava ve stylu aprés ski, třeba i s lahodným šampaňským. Zdejší okolní krajina je vhodná také pro zimní turistiku, která tu má zázemí v perfektně upravovaných cestách. Sáňkaři zcela jistě ocení 1,2 km dlouhou dráhu, která začíná jen několik minut od stanice lanovky a provede vás lesem. Také bobová dráha díky umělému zasněžování nabízí ty nejlepší podmínky pro tuto sportovní aktivitu. Po celou zimní sezónu je také pro veřejnost otevřeno i kluziště v hotelu Jagdhaus Monzabon. Hotel kromě luxusních pokojů také nabízí i skvělou kuchyni, dobře zásobený vinný sklep, velký bazén a wellness centrum s krytým bazénem, saunou, parní lázní a soláriem. Okolí středisek nabízí skvělé podmínky pro freeridové lyžování a také pro heliskiing, který je na jiných místech v Rakousku zakázaný. Lyžařské středisko Lech - Zürs je tak jediným místem, kde se můžete oddávat tomuto adrenalinovému sportu. Pro vyznavače běžeckého lyžování je připraveno i několik kilometrů upravovaných tras, které se nacházejí ve výškách kolem 1 450 metrů nad mořem.

 

Zájezdy do Lech Zürs am Arlberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Lech Zürs am Arlberg


Za další nabídkou aprés-ski aktivit se však budete muset vydat do nedalekých vesniček Bregenzerwaldu, protože v Lechu i Zürsu se většinou všechna zábava omezuje jen na luxusní hotely. Vaši pozornost si však Lech Zürs am Arlberg může taky získat například i legendárním závodem "Der Weiße Ring" (Bílý okruh). Tyto závody se uskutečňují na okruhu mezi lokalitami Lech, Zürs, Zug a Oberlech a představují jedinečnou trať v alpské oblasti, která je současně srdcem tohoto výjimečného lyžařského střediska. A právě sem přicházejí všichni milovníci zimních sportů z celého světa, třeba i proto, že Lech Zürs am Arlberg patří do spolku elitních turistických destinací "Best oft he Alps", známých svojí noblesou a vynikajícími kulinářskými specialitami.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bludenz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje