Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Innichen


V Innichenu po lyžování se den odehrává spíše v klidu - zcela dle gusta správné rodinné dovolené. Samozřejmě, že si i tady můžete příjemně posedět v jedné z restaurací a kaváren. Ti, kteří však ještě chtějí být po lyžování aktivní, si mohou užít na různých sáňkařských a bobových dráhách, které se v okolí nacházejí. A pokud si zimu chcete vychutnat plnými doušky, doporučujeme procházku zimní krajinou, za skvostného výhledu na všude přítomné Dolomity. Další možností jsou i procházky na sněžnicích nebo jízda v koňském spřežení. Legraci a relaxaci si však můžete dopřát i v místním aquaparku "Acquafun", kde si nejen mladí, ale i starší mohou příjemně odpočívat a bavit se po dlouhém dni na lyžích.

 

Zájezdy do Innichen

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Innichen


Innichen je perfektní místo pro rodiny s dětmi a to díky své poloze uprostřed přírodního parku Sextner Dolomiten. Za to bude stát i procházka po pěkné pěší zóně, kde se dá i dobře nakupovat. V první řadě se vám o zábavu a zimní radovánky ale postará několik sjezdovek, najdete tu navíc i dobré možnosti sáňkování, procházek na sněžnicích nebo lyžařských tůr. Après-ski je zde velmi různorodé, Innichen - San Candido je však jednoznačně centrem údolí, zejména pokud jde o noční život. Oblíbeným místem je i Residence Bisignano San Candido / Innichen, kterou najdete jen 50 metrů od lyžařských vleků Baranci. Častým místem návštěv se zde stává butik s názvem "Quentin" - plný slavných jmen módy.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje