Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Verbier


Nejen v rámci lyžování, ale i vaší dovolené můžete ve Verbier prozkoumat tento rozsáhlý lyžařský areál, který spojují lyžařská střediska Verbier, La Tzoumaz, Nendaz, Veysonnaz, Thyon a Les Collons. Nejslavnější z nich je zřejmě Verbier, ale ani ostatní střediska by neměla být ignorována, a to zejména z hlediska ceny a snadné dostupnosti do lyžařské oblasti Verbier a jeho okolí jako celku. Samotný Verbier leží na slunném, dobře chráněném místě a je to moderní a kosmopolitní středisko. Resort je postaven v tradičním stylu, s nádherným výhledem na okolní hory. Nejatraktivnější ze satelitních středisek je sice Veysonnaz, ale všechny mají dobrou řadu zařízení, včetně restaurací, kaváren, sportovních center atd. Najdete zde však i nejen opojnou směs módních barů, ale i tradiční hospody a kosmopolitní diskotéky, které mají otevřeno až do časných ranních hodin a které zde vytvářejí jednu z nejvíce vzrušujících scén après ski v Alpách. Apres ski ve městě Verbier sice může být pulzující, ale dejte si pozor na cenu, některé nápoje mohou být velmi drahé. Za návštěvu rozhodně stojí "Jacky's Bar", "Nelson" nebo "Big Ben", vynechat byste neměli ani "Farm Club or Marshal's". V hospůdce "Mt. Fort Pub" se mezinárodní klientela setkává již od 16.00 hodin.

 

Zájezdy do Verbier

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Verbier


Exkluzivní lyžařské středisko Verbier se také může pochlubit vynikající řadou apartmánů, ve kterých si dokonale vychutnáte svou lyžařskou dovolenou. Dá se říci, že Verbier je jedním z nejživějších míst ve francouzsky mluvící části Švýcarska, který nabízí nejen sportovní výzvy v každé úrovni a každé disciplíně. Nejvíce apres-ski možností však nabízí Verbier, kde v místním Centre Polysportif můžete navštívit bazén, fitness, solárium a saunu nebo si zahrát golf, squash či tenis. Ve východní části areálu se nachází další bazén se saunou a to ve Veysonnaz. Můžete jít také sáňkovat nebo vyrazit do okolí pěšky či na sněžnicích. Večer si ještě můžete zpříjemnit ochutnávkou místních specialit v mnoha restauracích či barech. V nabídce aprés-ski je také například i závěsné létání nebo bobování. Snad nejbláznivější alpská apres ski aktivita ve městě je však Verbier - Apres Ski Karting.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Verbier

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje