Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Tatranská Lomnica


Tatranská Lomnica - známé lyžařské středisko ležící na úpatí neméně známého Lomnického štítu ve východních Vysokých Tatrách, je relativně živé turistické centrum, nabízející spoustu možností pro aprés ski aktivity. Přímo v Lomnici nalaznete množství barů a restaurací, včetně těch luxusních. Přehledný výběr restaurací v Tatranské Lomnici vám připraví zdejší tradiční slovenské dobroty, při kterých si můžete příjemně posedě a probrat zážitky uplynulého dne. Jste-li navíc neposeda, kterého lákají nejvíce sportovní aktivity a to i po náročném dni stráveném na sjezdovkách, neváhejte vyzkoušet 2,5 km dlouhou sáňkovací dráhu na saních nebo na bobech. Uklidnit se pak můžete posléze během jízdy koňským spřežením. V nedalekém středisku Poprad najdete také aquapark "AquaCity" - tady se můžete vyřádit v bazénech nebo využít wellness nabídky a naopak si zde parádně odpočinout. Ať už se rozhodnete pro cokoliv, bude vás přitom doprovázet krásný panoramatický výhled na Vysoké Tatry.

 

Zájezdy do Tatranská Lomnica

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Tatranská Lomnica


Další třešničkou na dortu je v okolí Tatranské Lomnice se nacházející Belianská jeskyně. Hitem zimní sezóny 2012/13 se v Tatranské Lomnici stal nový après-ski bar, který se nachází při údolní lanovce ve středisku Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica. Ten vyrostl ve výši 850 m n.m. a kromě dobré hudby přímo na svahu si zde můžete vychutnat i rozšířenou nabídku jídel, jako panini či skvělé dezerty. Tatranská Lomnica je také špičkovým resortem v krásném vysokohorském prostředí Vysokých Tater, s výbornými podmínkami pro zimní sporty i vysokohorskou turistiku ve výšce nad 2 000 m n.m. Zábava v Tatrách začíná už i večer a pokračuje celou noc - pro každý den středisko připravuje speciální apres ski program, jako například noční sáňkování, výlety na sněžnicích, noční horské jízdy rolbou, ochutnávky vín a mnoho jiných aktivit. Večer plný zážitků můžete prožít i přímo v centru Tatranské Lomnice, v novém music clubu HUMNO. Tento unikátní a víceúčelový objekt, první a jedinečný svého druhu na Slovensku, totiž v sobě kombinuje nabídku apres'ski baru, restaurace, coctail baru a disco klubu, s kapacitou až 300 hostů. Humno Pub se nachází nedaleko údolní stanice 6-ti sedačkové lanovky. V interiéru vás zajisté zaujme i zavěšený černý Cadillac, kterým se během svého turné v Praze v roku 2006 vozila americká popová hvězda Madonna. Nazapomenutelnou atrakcí v Tatranské Lomnici je výjezd visutou lanovkou na Lomnický štít ze Skalnatého plesa. Padesátiminutový pobyt na druhém nejvyšším vrcholu Tater je zážitkem pro každého. Příznivci aktivního odpočinku pak mohou využít i paragliding. V okolí se také nachází i několik termálních bazénů a aquaparků.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Poprad

Aktualizováno 13/03/2016 01:00přeháňkypřeháňky1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje