Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Tanvaldský Špičák


Tanvaldský Špičák, který je součástí společenství Ski Jizerky (kam dále patří Bedřichov a Severák), je velký areál pro celou rodinu. V areálu jsou k dispozici dvě velkokapacitní parkoviště - od spodního vás na vrcholek vyveze čtyřsedačková lanovka, od horního jezdí kotva. V lyžařském středisku Tanvaldský Špičák je k dispozici samozřejmě rychlé občerstvení a restaurace a to přímo u dolních stanic vleků. K občerstvení vás zve i několik zařízení od restaurace na samém vrcholu, až po bufety s rychlou svačinkou. Výbornou nabízí třeba občerstvení Stodola u dolní stanice kotvy, kde vás potěší opravdu velmi chutným domácím langošem. Několik dalších bufetů i restaurací je k dispozici i v dolní části všech sjezdovek. Jídelně pod rozhlednou na vrcholu hory však vyrostl nový konkurent - nová samoobslužná restaurace a to jen pár kroků od ní - jako v Alpách, naštěstí s českými cenami, která nabízí výběr z asi šesti jídel.

 

Zájezdy do Tanvaldský Špičák

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Tanvaldský Špičák


Velká restaurace "Krmelec" se pak nachází pod nástupem na sedačkovou lanovku. A když vás nebo vaše děti přestane lyžování bavit, nemusíte hned naložit auto a odjet uprostřed dne domů. U restaurace Stodola najdete parádní svah na sáňkování, který každý den po lyžování upraví rolba. V blízkém Tanvaldu pak najdete i bazén, sauna nebo posilovnu. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Liberec

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje