Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Méribel - 3 údolí


Společenský život v Méribelu je vskutku bohatý, i po pestrém dni na sjezdovkách v Méribel ještě můžete leccos zažít. Zajít si můžete na nákupy do pěkných butiků nebo si jen tak posedět v jedné z útulných restaurací či kaváren - zajisté parádní zahájení večera s veselým après ski. Zajít si však můžete i do kina nebo na bowling. Ani v noci však zábava nekončí, slavit a tančit můžete dál ve zdejších barech a diskotékách. Doporučení hodný je bar "Le Poste", který vás okouzlí svým moderním designem a velmi dobrou nabídkou. Komu je to však málo, pro toho bude výlet do střediska Val Thorens tím pravým, až do bílého rána si můžete užívat například v diskotékách "Underground" nebo "Malaysia". Takže nejen velký počet kabinek a sedaček zpříjemní lyžařům zážitky ze zimní dovolené, ale stejně i široká nabídka apres-ski možností - v čele s olympijským sportovním centrem. Olympijský zimní stadión v Meribel nabízí squashové kurty, bowling, fitness, taneční studio, umělou horolezeckou stěnu a nebo i masážní salon. K aktivnímu odpočinku vybízí nabízené aktivity, jako jízda na sněžných skútrech, jízda psím spřežením nebo večerní sjezdy s pochodněmi. V okolí střediska je také několik tras pro výlety na sněžnicích. Přiznivci adrenalinových sportů mohou využít nabídku paraglidingu, zajímavou atrakcí je místní letiště, nabízející vyhlídkové lety.

 

Zájezdy do Méribel - 3 údolí

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Méribel - 3 údolí


V Méribel také můžete využít bazén, sauny a především i kluziště v rámci Parc Olympique La Chaudanne. Díky své centrální poloze je Méribel velmi oblíbené, dostanete se odtud perfektně i do všech ostatních lyžařských středisek. O příjemnou atmosféru se starají i typické zdejší dřevěné chalety v tradičním alpském stylu. Historické jádro střediska najdete v Méribel Village, z něhož postupem času vzrostla obce Méribel - Mottaret, s dnešní lyžařskou stanicí. Tradiční a klidné lyžařské středisko se vám představí s krásně lesnatými svahy a rozsáhlými stezky pro zimní turistiku. Nutno ještě připomenout, že pokud se ubytujete v Brides-les-Bains, neuvěřitelně ušetříte na ubytování, zatímco kvalita služeb luxusních hotelů a residencí zůstává srovnatelná s celou oblastí. Většina je vybavena plně hodnotnými wellness centry s tureckými lázněmi, saunami, whirlpool, fitness centry aj. Nechybí zde ani kasino, diskotéky a nepřeberné množství hospůdek a restaurací. Velikým lákadlem jsou také termální lázně o rozloze 2 100m2, plné relaxace a zážitků.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje