Breuil Cervinia - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Cervinia-Breuil je alpské lyžařské středisko v údolí Valle d'Aosta v severozápadní Itálii. Nachází se v širokém údolí orámovaném nejvyššími alpskými vrcholy (které jsou pokryty ledovcem), v rozsáhlé kotlině v horní části Valtournenche. A to ve výšce 2 006 metrů, na úpatí hory Matterhorn. Spolu s Courmayeur tvoří nejoblíbenější turistické letovisko v Valle d'Aosta. Lyžarský areál v Cervinii je také spojen se švýcarským Zermatt.
Lyžařské středisko Breuil Cervinia (oblast Valle d'Aosta) se nachází ve vzdálenosti 1029 km od Prahy a 1168 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Breuil Cervinia

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Breuil Cervinia

Zimní středisko Breuil Cervinia, nacházející se u vrcholku Matterhorn, vás bude lákat především svou perfektní pozicí v údolí Val d'Aosta. Rozléhá se na jižní stráni tohoto vysokého a velmi markantního obřího vrcholku a to ve výšce 4 478 m nad mořem. Navíc se tato idylická obec nachází přímo u švýcarských hranic a je přímo obklopena mezinárodními lyžařskými středisky, které nabízejí zimními radovánky a rozmanitost sjezdovek pro každý stupeň náročnosti. Na lyžích se bez okliky dostanete z italského střediska například rovnou do proslulého švýcarského lázeňského městečka Zermatt. Nutno přiznat, že jízda autem je oproti té na lyžích časově náročnější. V tomto turistickém městečku a současně lyžařském středisku Breuil Cervinia, které je vhodné zejména pro rodinnou dovolenou u Matterhornu, zaručeně najdete to pravé. Středisko nabízí nejen bezchybné sněhové podmínky a velkorysou nabídku aktivit pro volný čas, ale i láká na své typické dobrůtky.

 

Atrakce střediska

Cervinia, vlastně Breuil-Cervinia, nabízí skvostný výhled na jej obklopující kulisu pěti třítisícovek! Pradávná vesnička Breuil totiž byla v sedmdesátých letech vybudována Mussolinim z prestižních důvodů k tomu, čím je vlastně dnes - útulným rekreačním střediskem s velkou nabídkou aktivit pro volný čas, kvalitních sjezdovek a vleků, které nabízejí rychlý a hlavně snadný vstup do lyžařského areálu. Ty dokonce najdete hned na kraji lyžařského střediska Breuil-Cervinia (Walliské Alpy), které se nachází na italsko-švýcarské hranici s městečky Breuil-Cervinia a Valtournenche, které jsou jako stvořené nejen pro vaši zimní dovolenou, ale i pro letní aktivní odpočinek.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Breuil Cervinia samotné nabízí 46 km výborně připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici jsou 2 kabinové lanovky, 3 gondoly, 14 sedačkových lanovek a 5 pom, které dokáží přepravit celkem 42 600 osob/hod. Breuil Cervinia nabízí 11 km lehkých sjezdovek, 28 středních sjezdovek a 7 km těžkých sjezdovek.
Celá oblast Matterhorn ski paradise (Breuil, Cervinia, ... + Zermatt) celkem nabízí 69 km lehkých sjezdovek, 188 km středních sjezdovek a 56 km těžkých sjezdovek. Až 86 700 osob/hod zde přepraví 1 pozemní lanovka, 9 kabinových sedaček, 9 gondol, 21 sedačkových lanovek a 15 pom.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje