Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Katschberg


V Katschbergu zažijete opravdu velkolepý noční život. 2x týdně zdarma se zde koná večerní lyžování, nechybí ani akce, zábava, tanec, smích a hlasitá hudba - bavit se můžete bez přerušení až do časných ranních hodin. A pro ty, kteří si chtějí užít trochu klidný večer, může středisko nabídnout romantické procházky při měsíčku v nedalekém lese, s nádherným výhledem na údolí nebo projížďky na saních taženými koňmi, při kterých si můžete v klidu vychutnat pohádkovou rakouskou přírodní scenérii. Jízda na saních je vždy velmi zvláštní zážitek. Samozřejmou součástí cesty je zastávka u rustikální Pritz Hut. Jedna z nejhezčích tras, kudy projíždí koňská spřežení, je cesta Gontalským údolím vzhůru do horské chaty Pritzhütte.

 

Zájezdy do Katschberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Katschberg


Dalším tipem je také zábava známá jako "Biolift Katschberg". Ale večer také můžete strávit se sklenkou vína u krbu. K dispozici je i sáňkování (1,5 km) a noční sáňkování, které je možné jen 200 metrů od domu Gamsogelhütte. Toto dobrodružství pro celou rodinu se koná každé úterý, čtvrtek a sobotu, během prázdnin denně. V centru města se také nachází kluziště, které je ve večerních hodinách osvětlené. Bruslení tak zajišťuje řadu akcí, zejména však pro děti. Brusle si můžete půjčit ve zdejších sportovních obchodech. Pro děti je ve středisku také připravený dětský svět "Katschis Kinderwelt". Katschberg poskytuje svým návštěvníkům veškeré vybavení a služby - najdeme zde 5 obchodů se sportovním vybavením, restaurace, bary, ale i typické horské chaty a především mnoho dalších možností bohaté nabídky aprés-ski.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje