Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Serfaus - Fiss - Ladis


Serfaus-Fiss-Ladis, fantastická zimní sportovní oblast se svými třemi historickými vesnicemi, která se nachází na slunné náhorní plošině nad tyrolském údolí Inn, nabízí snad všechny varianty zimních sportů. K dispozici jsou nekonečné možnosti, ať už to je Alpské lyžování, běh na lyžích, bruslení, lyžování, freeriding, snowboarding, sáňkování, výlety na sněžnicích, bruslení, curling, jízda na saních tažených koňmi, zimní turistika, řezbářství, tubing, cyklistika na sněhu nebo airboarding. Serfaus-Fiss-Ladis však není pouze senzačním lyžařským střediskem, ani během après ski tu nevládne nuda. Různé bary a chatky nabízejí již u dolních stanic lanovky skvělou zábavu, která se později pomalu, ale jistě přesune do místních barů a diskoték, kde se pak tančí až do hluboké noci. Žhavým tipem je podnik "Heimo's Rockkneipe" v Ladis. Serfaus má také své oblíbené podniky a sice "Hasenstall" nebo "Patschi-Pub". Ve Fissu to pak je "Herxenalm". Pokud však nemusíte mít takovouhle formu zábavy každý den, můžete se vždy v úterý vydat na noční lyžování, které se koná vždy na sjezdovce Möseralmabfahrt. Třešničkou na dortu celého týdne je tak zvaná "Adventure Night", která se koná v lyžařském středisku Serfaus. Báječná akce na sněhu s laserovou show a impozantním ohňostrojem, na který jen tak nezapomenete.

 

Zájezdy do Serfaus - Fiss - Ladis

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Serfaus - Fiss - Ladis


Dobrodruzi pak zcela jistě uvítají paragliding, snowbiking nebo razantní jízdy na airboardu. Romantici si budou zřejmě vychutnávat okouzlující zimní krajinu například během jízdy koňským spřežením. Celý Ski areál disponuje 19 občerstveními, k dispozici je celkem 22 horských restaurací a 4 apres ski bary. V jeho okolí pak lze nalézt i 10 km sáňkařských drah. Návštěvníky zde čekají také 10 km dlouhé dráhy na tobogganing. Místní kluziště nabízí také ledové plochy na curling a okolím je možné podniknout projížďky na sněžném skútru nebo se vydat na túry na lyžích po upravených cestách.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Landeck

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje