Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Stubaier ledovec


Štubajské údolí, které patří nejen k nejkrásnějším vysokohorským údolím v Tyrolsku a které si stále zachovává svůj původní a zároveň moderní ráz, je synonymem ryzí a neomezené zábavy. Jako největší ledovcové lyžařské středisko Rakouska nabízí nejen naprostou záruku sněhu, ale i vedle sjezdovek všech obtížností disponuje ledovec 2 km dlouhou trasou pro běžkaře, ledovcovou lezeckou stěnou a možnostmi pěších výletů po okolí. A co se týče après ski, nabízejí města ve Štubajském údolí opravdu širokou škálu možností, které se podle chuti a nálady dají využít nejen k odpočinku. V samém srdci Štubajského údolí se nachází Neustift - poklad zimní královny a živé středisko zimních sportů. Po celodenním lyžování se zde za zábavou můžete vydat například do barů, hospůdek a diskoték a za relaxací do rekreačního střediska s krytým bazénem a saunou. A za požitkem třeba do útulné kavárny či restaurace. Kromě toho můžete využít i tenisové a squashové kurty, kluziště či kuželnu. Také o milovníky místních tradicí je ve Štubajském údolí dobře postaráno. Řada míst nabízí všechno, co srdce ráčí - od tradičních horských chaloupek, kde se setkáte s typickou tyrolskou pochoutkou "Schmankerln", přes místní hospodu "Dorfpub" či "Tschangelair - Alm", kde hraje živá hudba. Za návštěvu rozhodně stojí i bar v Mutterbergalm. O pocit blaženosti se nejlépe postarají stánky s občerstvením, restaurace, hostince a kavárny. K zábavě poté zve i nespočet barů a hospůdek, od těch tradičních, až po ty exkluzivní, kde můžete zábavně strávit večer nebo tady příjemně zakončit krásný den po lyžování.

 

Zájezdy do Stubaier ledovec

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Stubaier ledovec


Stubaiský ledovec nabízí kromě lyžování i zajímavé možnosti zimní turistiky. Můžete zdolat vrchol ledovce (3 225 m n.m.), což vám bude trvat asi 3 hodiny nebo se vydat po značených trasách, např. na Dresdner Hütte (2 hodiny), Fernau (4,5 hodiny), Gamsgarten (3 hodiny) či Eisgrat (2 hodiny). Horolezecký park Fernau nabízí také lezení na ledovci. Kromě několika restaurací přímo v areálu (hlavně Eisgrat + Gamsgarten) můžete v údolí Stubaital navštívit i bazén v městečku Fulpmes (při zakoupení permanentky na celou oblast Stubaital, včetně ledovce, je vstup do bazénu zdarma). Kromě bazénu je v Neustiftu také finská saunu, bio-sauna, parní lázeň, solárium, masáže, kuželkárna, střelnice, hala s tenisovými a squashovými kurty a samozřejmě i množství restaurací. Stubai se svými čtyřmi lyžařskými areály poskytuje bohatý výběr zimních radovánek pro každého a o zábavu se v oblasti postará i 10 sáňkařských osvětlených drah nebo četná kluziště. Údolí Stubai pravidelně získává ocenění "Tiroler Pistengütesiegel", které je udělované střediskům s vynikající kvalitou lyžařských služeb.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Imst

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje