Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kitzbühel - Kirchberg


Lyžařské středisko Kitzbühel je široko daleko známý svou typickou a nezaměnitelnou atmosférou après ski. Už přímo v areálu, na dolních stanicích lanovky, na vás čeká spousta příležitostí v mnoha horských chatách. Jako například v "Sonnbergalm" nebo v "Tonis Hütte". Ve středisku jsou velmi známými i 5erl, Pavillon, Londoner, Klausenfalle nebo i Stamperl - který prý je kolébkou celého všeho après ski. Pro pozdější večerní zábavu jsou zase oblíbeny Highways nebo Jimmys. Samozřejmě, že zde nechybí ani restaurace s mezinárodní nabídkou všelijakých pochoutek. Středisko Kitzbühel však svou nabídkou zdaleka nepřitahuje jen ty, kteří se chtějí bavit, na své si zde přijdou i milovníci přírody. Velmi okouzlující horskou krajinou se můžete kochat při svých procházkách po zamrzlých jezerech a rybnících nebo při organizovaných výletech na sněžnicích. Právě při nich se vám odkryjí ty nejhezčí vrcholky této oblasti. Za zmínku stojí zejména jedinečná promenáda okolo jezera Schwarzsee (je-li ledová pokrývka dostatečně stabilní, můžete si zde i s chutí zabruslit) a trasy kolem kopce Hinterstreuerberg. K dispozici je i osvětlená sáňkařská dráha o celkové délce 3,5 km, která se nachází na vrcholu Gaisberg / Kirchberg. Ta bude pro vás zcela jistě skvělým zážitkem, stejně tak jako jízda na saních tažených koňmi nebo procházka s loučemi po zasněžené zimní krajině.

 

Zájezdy do Kitzbühel - Kirchberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kitzbühel - Kirchberg


Ten, kdo si však chce po dlouhém a náročném dni na lyžích spíše odpočinout, tomu se doporučuje návštěva bazénu a sauny v "Aquareně", kde si můžete vychutat masáže, bahenní koupele nebo různé tobogány. Velmi širokou nabídku střediska uzavíráme možností navštívit kino nebo kasino. Co se týká Kirchbergu, i když v této oblasti zimní zábavy nedosahuje takových dimenzí, jako sousední Kitzbühel, nudit se zde určitě nebudete. O dostatek zábavy se postarají četné hospody, bary a diskotéky. Skvělým tipem je hospoda London Pub, ve které často na živo vystupují kapely a vytváří skvělou atmosféru. Zatancovat si můžete zajít i do Kuhstall. Kdo se chce večer spíše odreagovat nebo jej strávit u dobrého jídla, může si zde vybrat mezi typickou tyrolskou, ale i mezinárodní kuchyní. Přes den se můžete vydat sáňkovat na 3,5 km dlouhou dráhu na Gaisbergu, podniknout túru po zimní krajině nebo si jít zabruslit na uměle vybudované kluziště. K dispozici je však i večerní sáňkování, projížďka v kočáře, paragliding, halový tenis, squash a bebo i výlety na sněžnicích. Ovšem na své si přijdete i v případě, že se jen tak projdete starým centrem města Kitzbühel, které je staré přes sedm set let. Kitzbühel je díky jeho výjimečnosti poněkud dražší, sousední Kirchberg je pak klidnější a také levnější.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kitzbuhel

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje