Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Courmayeur


Jedním z nejhezčích letovisek v této oblasti je Courmayeur, známý svými úzkými dlážděnými uličkami a přehlídkou vynikajících lahůdkářství, butiků, starožitností, interiér-design obchodů a spoustou zajímavých uliček, vedoucích "pryč". Courmayeur vyzařuje kosmopolitní atmosféru, zejména o víkendech, kdy je toto rušné letovisko plné návštěvníky z Milána, kteří se zde objevují na sjezdovkách. Nejlepší apres-ski je ve městě, kde najdete celou řadu moderních barů a kaváren, které jsou rozmístěny po pěší zóně v centru - na hlavní ulici Via Roma. Nabídka restaurací je velmi bohatá a autentické bary se mohou pochlubit velkými pohovkami a krby, které spolu dohromady vytvářejí nejen bezstarostnou atmosféru, ale zejména ideální prostředí pro relaxaci po dni stráveném v horách. V lokalitě Plan des Lizzes nabízí Courmayeur sportovní centrum, které umožňuje věnovat se halovým sportům od fitness centra, přes kurzy aerobiku a tance, až po halový tenis a golf.

 

Zájezdy do Courmayeur

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Courmayeur


Skutečným zážitkem pro vás však bude návštěva blízkého Pré - Saint - Didier (5 km od Courmayeur), kde naleznete termální lázně rekonstruované do původního románského stylu, s vnitřními i venkovními bazénky, s hydromasážemi, tureckými lázněmi, parními lázněmi a nebo i masážemi. Nutno říci, že i Courmayeur bylo původně lázeňské město. Také mnohé hotely zde nabízejí fitness a wellness střediska přímo ve svém areálu. Nejlepší noční život se však odehrává ve 3 kilometry vzdáleném údolí v La Palud, u tunelu Mont Blanc. Zde se nachází Jimmi's (Strada La Palud 23) v hotelu Astoria, který je nejhlasitější a přitahuje zejména mladé lidi do 30-ti let. Zatímco Hotel I Maquis (Strada della Brenva 10) v Entrèves má klientelu v pokročilejších letech. V centru Courmayeur se také nachází i nejživější disco bar Poppy's (Via Circonvallazine 48). Courmayeur je také jedním z mála míst v Alpách, kde se ještě provozuje heli-skiing. A co víc, lyžaři jsou zde "vyzvednuti" přímo ze sjezdovky, takže se vůbec nemusí plýtvat časem.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje