Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Jánské Lázně


Jánské Lázně jsou vyhledávaným střediskem zimních sportů. Město totiž nabízí klidné prostředí, které ve spojení s přírodními krásami hor a čistým ovzduším nabízí návštěvníkům zotavení po stresech a problémech, které přináší současný styl života. Jánské Lázně jsou také krásným lázeňským městečkem a kromě lázeňských procedur je zde možné navštívit i kryté bazény (např. v hotelu Omnia přímo u dolní stanice kabinky), masáže a sauny, ale i kina a zdejší bary a restaurace. Ten, kdo nechcete strávit svou dovolenou pasivně a naopak touží po sportovním vyžití, případně adrenalinových zážitcích, může přímo v lyžařském areálu také využít kromě sjezdových tratí i 3,5 km dlouhou sáňkařskou cestu. A hledáte ubytování v lyžařském resortu v Krkonoších blízko lázeňské kolonády a přitom jen pár kroků od kabinkové lanové dráhy na Černou horu? Pak je K+K Sport Hotel Jánské Lázně pro vás to pravé. Hotel ve spolupráci se sportovní agenturou K+K Ski School vám také nabídne kromě komfortního prostředí a exkluzivních služeb i pestrou škálu sportovních aktivit, na které budete dlouho vzpomínat. Součástí je i prvotřídní restaurace Apetit, venkovní Aprés Ski bar a sportovní obchod. Lyžařská škola má k dispozici také lanový park, který je však v zimní sezóně v provozu pouze na objednávku a za příznivých povětrnostních podmínek.

 

Zájezdy do Jánské Lázně

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 


 

 

Après-ski Jánské Lázně


K mání je však celodenní výlet na saních, s osmikilometrovým sjezdem. Vyjedete kabinovou lanovkou na Černou horu, vylezete na Černohorskou rozhlednu (s dechberoucím výhledem do celého kraje) a pak sjedete na saních do Pece pod Sněžkou. Ten, kdo nemá program na večer, může zažít vzrušující noční jízdu z Černé hory po sáňkařské dráze. Čelové svítilny, saně, dopravu lanovkou a sáňkařského instruktora máte v ceně - zbytek už záleží pouze na Vás. Vyzkoušet zde také můžete let na tandemovém padákovém kluzáku, během kterého můžete obdivovat krásy Jánských Lázní z ptačí perspektivy. Kvalifikovaný tandemový pilot s vámi odstartuje z vrcholku Černé hory a po vyhlídkovém letu přistane na louce nad Černým dolem.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trutnov

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje