Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Hohenbogen


Hohenbogen je jedním z nejbližších zahraničních středisek - pohled na jeho severní stráň křižovanou sjezdovkami se vám otevře, už když budete klesat z hraničního přechodu Svatá Kateřina, do bavorského městečka Neukirchen bei Heiligen Blut. Výrazný hřeben Hohenbogenu totiž na svém vrcholu přetíná tisícimetrovou hranici a je tedy i dobrým rozhledovým bodem. Přímo u lanovky se pak nachází velké parkoviště, které leží jen pár kilometrů nad městem. Centrum volného času Hohenbogen je oblíbené rekreační středisko v Německu, které nabízí nejen atraktivní škálu volnočasových aktivit, ale i možnosti aktivního vyžití jak v zimě, tak v létě. Pohodově rodinně laděný Hohenbogen láká i poctivou horskou gastronomií bez fast - foodových bufetů.

 

Zájezdy do Hohenbogen

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Hohenbogen


Najdete zde i typicky dřevěnou horskou restauraci s terasou, stojící na vrcholu. V Bergrestaurantu také můžete ochutnat i místní speciality přímo z pece. Další možností je restaurace a aprés-ski bar, které se nacházejí přímo u spodní stanice dvousedačky. Hohenbogen má také v nabídce možná nejlepší večerní lyžování ve střední Evropě. Nevšedním zážitkem je i 700 m dlouhá sáňkařská dráha z mezistanice lanovky do údolí (rovněž osvětlená), která nabízí převýšení 120 m. Užijte si tak jednu z nejdelších zimních sáňkařských drah v Bavorském lese. Nejen v zimě, ale i v létě je zde v provozu i bobová dráha z mezistanice sedačky. Navzdory letité dvousedačkové lanovce a relativně kratší sezóně je Hohenbogen velmi atraktivním rodinným areálem.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Neukirchen

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mlhavomlhavo0 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje