Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Courchevel


Zatímco v Courchevel 1550 máte možnost si po náročném dni stráveném na lyžích pohodově odpočinout a vydechnout v jednom z barů nebo restaurací, výše položená střediska Courchevel 1650 a 1850 se pak postarají o nespavce, milovníky nočního života a ty, kteří si potrpí na pořádnou párty. Výběr barů a klubů je opravdu fantastický, není zde nesplněného přání. Tančit zde můžete až do bílého rána. Courchevel však není až dobře známý pro své živé après-ski a ačkoli nemůže soupeřit s Val d'Isere nebo St. Anton, určitě obstojí. Navštívit tak můžete například apres ski bar "Ku de ta - Bar / Restaurant", který je oblíbený zejména pro svou příjemnou atmosféru. Bar se nachází hned vedle budovy The Forum, v centru letoviska. Takže od šestnácti hodin (nebo i dříve), pokud dokončíte lyžování, párty začíná právě zde. "Le Milk" je módní podzemní bar, který přitahuje mladší návštěvníky. Pravděpodobně kvůli nápojům za rozumné ceny. Nabízí i živou hudbu, noční scéna se pak probouzí spíše do disco atmosféry, každý večer zde pravidelně hraje DJ. Courchevel se však může pochlubit i populárním nočním klubem Les Caves, který se nachází v Courchevel 1850. To je to místo, kde všichni mají tu tendenci skončit. Klub je oblíbený nejen u turistů, ale i u místních obyvat, není však pro ty, kteří si hlídají svůj rozpočet. Nápoje jsou zde poměrně drahé. Posadit se na velké terase, relaxovat a vyhřívat se na sluníčku pak můžete v baru "Le Tremplin", který je ideálně umístěn v dolní části sjezdovek v Courchevel 1850. Místo, kde však většina skončí, je bar "Le Bubble Bar". V elegantním Courchevel 1850 však najdete i nákupní galerie, restaurace pro "fajnšmekry", fitness centra a mnoho dalšího. I milovníci přírody si zde přijdou na své, například si můžete udělat procházku na sněžnicích nebo se vyřádit na 2 km dlouhé a do 19.30 hodin osvětlené sáňkařské dráze, která vede z Courchevelu 1850 do Courchevelu 1550. Přímo při svazích Courchevelu naleznete i 10 restaurací, kde můžete poobědvat nebo posedět při teplém nápoji. Ve městě však naleznete i čajovny, bary a hospůdky, kde zažijete velmi příjemnou rodinnou atmosféru. Dokonce zde naleznete i restaurace, vyznamenané Michelinskými hvězdami, které svědčí o jejich kvalitě.

 

Zájezdy do Courchevel

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Courchevel


A když jsme u kvality, působí zde i společnost "Alpine Infusion", která nabízí luxusní chaty nejen v Courchevel, ale i v Meribel. Již od roku 2000 je jednou z nejznámějších a nejrespektovanějších společností v 3 Valleys. Akreditovaná s 5 hvězdami zde nabízí bezkonkurenční úroveň služeb. Vzhledem k věhlasu střediska je toho k dispozici opravdu hodně - bazén, sauna, squash, lezecká stěna, bowling, bridge club a kina. Z venkovních aktivit jmenujme třeba jízdu na sněžných skútrech, sáňkařskou dráhu, procházky na sněžnicích nebo vyhlídkové lety letadlem, horkovzdušným balónem či helikoptérou z místního letiště. To vše spolu se spoustou barů (i piano bary), restaurací a nočních klubů, které najdete zejména v Courchevel 1850. Jejich portfolio luxusních chat vám poskytne s veškerým komfortem, každá z chat je dodávána s komplexním zábavním systémem, včetně satelitní televize, DVD a rozsáhlou videotékou... a to vše s jacuzzi nebo bazénem a saunou ve standardu, které vám pomohou relaxovat ve velkém stylu po dni stráveném na sjezdovce.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bourg-Saint-Maurice

Aktualizováno 13/03/2016 01:53většinou zamračenovětšinou zamračeno7 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje