Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Santa Christina


V lyžařské oblasti Val Gardena je après-ski velmi bohaté a to díky početné nabídce služeb. Za zábavou zde můžete vyrazit do hospůdek, barů a klubů. Podél sjezdovek se také nachází několik chat, kde si lze odpočinout u dobrého jídla, či nápoje. Relaxovat také můžete ve wellness centrech, bazénech nebo sauně. Další sportovní vyžití zajišťují početná sportovní centra, kde si návštěvníci mohou zahrát například ping pong, tenis a calcetto nebo si vyzkoušet horolezectví na umělé stěně. V okolí se nachází také několik muzeí, za doporoučení jistě stojí "Museum Gherdëina" v Ortisei (přírodní, kulturní a historické exponáty týkající se údolí Val Gardena), Ladinské muzeum "Ciastel de Tor", Archeologické muzeum v Bolzanu a nebo Messnerovo horské muzeum - zámek Firmiano.

 

Zájezdy do Santa Christina

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Santa Christina


Přímo v St. Christině se nachází mlékárenské muzeum, které je součástí skutečné moderní výrobny mléčných produktů. Na hranici mezi Wolkensteinem a St. Christinou leží renesanční hrad "Fischburg", který momentálně vlastní baron Andrea Franchetti a tudíž není veřejnosti přístupný. Ale i tak by mohl posloužit jako cíl výletu po okolí. Après-ski přímo v Santa Cristina je velmi omezené a dokonce nabízí mnohem méně, než například Selva nebo Ortisei. Proto, pokud je pro vás après ski prioritou, může být výhodnější zůstat právě v těchto sousedních městech. Nicméně pro ty, kteří hledají klidnější víkend s dobrým lyžováním, bude Santa Cristina tím ideální místem. Ještě bychom mohli zmínit, že v dolní části sjezdovky Santa Christina se nachází "Crazy Pub". Zrelaxovat poté můžete například i v Hotelu Diamant Sporthotel.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bolzano

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje