La Villa - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Malebná vesnička La Villa (1 483 m nm) se nachází v půlce údolí Val Badia na úpatí hory Gardenazza a Piz La Ila - na hranici mezi dvěma přírodními parky Fanes Sennes Braies a Puez odle. La Villa je součástí lokality Badia a stává se ideálním výchozím bodem pro krásné procházky v Dolomitech, výlety do Val Gardena, Val di Fassa, Val Pusteria nebo Cortina a perfektním místem k odpočinku v samém lůně přírody.
Lyžařské středisko La Villa (Alta Badia) se nachází ve vzdálenosti 670 km od Prahy a 695 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů La Villa

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko La Villa

Lyžařské středisko La Villa je součástí lyžařského areálu Alta Badia a je také vázána na okruh Sella Ronda, s vleky od Corvara a Colfosco. Většina tratí se nejlépe hodí pro začátečníky a pokročilé, zatímco zkušení lyžaři upřednostní lepší tratě v Arabba, které jsou spojeny s vleky z Corvara. Obec La Villa se nachází v údolí a nabízí úžasné scenérie. Lyžařské areály La Villa, San Cassiano a Pedraces jsou vzájemně propojeny lanovkami a tvoří jedno z největších středisek tohoto vyhlášeného okruhu.

Atrakce střediska

Středisko La Villa je v zimní sezóně plné života, přesto má spíše klidnější, sedlácký charakter. Typické pro tuto obec jsou tzv. “Viles” - tedy skupinky domů, stodol a stájí, které patří neodmyslitelně ke koloritu místní krajiny. Ladinské zvyky a tradice se v této nádherné oblasti dodržují s větší péčí než jinde. A ještě jedna perlička - barokní kostel sv. Leonharda je jeden z nejkrásnějších jihotyrolských kostelů. Oblast Alta Badia je také známá jako jedno z prestižních míst běžeckých tratí na okruhu Světového poháru. Každý rok v prosinci hostí La Villa Alpine Ski World Cup na Gran Risa - jedné z nejvíce technicky obtížných sjezdovek celé alpské oblasti.

Náročnost sjezdovek

La Villa (Alta Badia - Dolomity Superski) nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. K dispozici je 72 km lehkých sjezdovek, 52 km středních sjezdovek a 6 km těžkých sjezdovek, na které vás dokáže přepravit o celkové kapacitě 84 950 osob/hod 9 lanovek, 32 sedačkových lanovek a 12 vleků.
Samotná La Villa nabízí 1 vlek, 7 lanovek a 2 kabinové lanovky.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje