Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Sexten


V lyžařském areálu Sexten naleznete podél sjezdovek nespočet chat, které nabízejí nejen místo pro odpočinek, ale i občertvení. Jednou z nich je i Helmhang Hütte, která se nachází v horní stanici vleku Sesto a nabízí prostor pro 80 lidí. V případě hezkého počasí zde také můžete relaxovat na jedné z teras v jednom z mnoha lehátek a užívat si slunce. Milovníci turistiky na lyžích se mohou vypravit na okruh "Giro delle Cime" - 30 kilometrů dlouhý okruh vás provede lokalitami jako jsou Helm, Rotwand, Kreuzberg, Val Comelico a Haunold. Na rodiny s dětmi tu pak čeká i několik desítek sáňkařských drah. Ve středisku Sextner / Dolomiten nechybí ani další sportovní vyžití, jako je bruslení, tenis, curling a nedaleký aquapark v San Candidu. Après-ski v Sexten / Sesto se však sestává hlavně dobrým výběrem restaurací.

 

Zájezdy do Sexten

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Sexten


Velmi oblíbeným hotelem je zde Hotel Alpenblick, který se může pyšnit i kvalitním wellness centrem. V rámci místní tradice totiž udělali vědomé rozhodnutí integrovat staré bylinné recepty, které byly dlouho v použití místní kultury letoviska, do hotelového wellness konceptu. Rekreanti tudíž mohou očekávat moderní wellness oázu, založenou na starodávné tradici a tradiční moudrosti lidové medicíny. Těšit se mohou i na alpskou atmosféru Alpine Wellness zahrady, jedinečnou vůni švýcarských borovic, bylinnou Bio-saunu, relaxační účinky alpské bylinné lázně a horské jezero. A vzhledem k tomu, že voda je elixír přírody a stavitelem všeho života, tak i na nový vyhřívaný a krytý venkovní bazén. Vnitřní bazén je hostům k dispozici od 07.30 hodin do 20.00 hodin a vnější bazén od 13.00 hodin do 20.00 hodin.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje