Moena - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Moena je město s 2 723 obyvateli, nacházející se v provincii Trento, v údolí mezi Dolomity. Obklopena takovými masivy, jako jsou Rosengarten, Sassolungo, Monzoni nebo Latemar. Moena (1 184 m n.v.) je všeobecně známá jako „víla Dolomit“. V blízkosti se nachází lyžařská oblast TreValli, kde můžete strávit nezapomenutelné chvíle v lyžařských střediscích Lusia a San Pellegrino. Atraktivní  centrum městečka je opravdovým nákupním rájem.
Lyžařské středisko Moena (oblast Val di Fiemme) se nachází ve vzdálenosti 699 km od Prahy a 771 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Moena

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Moena

Moena se nachází na jižním konci údolí Val di Fassa, v samém srdci italských Dolomit. Nejbližší svahy jsou vzdálené jen deset minut a jsou domovem několika prvotřídních sjezdovek, podpořené nádhernou scenérií Dolomit. V jejím okolí se nachází ještě mnoho dalších lyžařských areálů, slavný okruh Sella Ronda (se svými 1 200 km lyžování) je mezi nimi. Ale skutečným požitkem v této lyžařské oblasti je vskutku blažený klid. Moena je první městečko, které se nachází při vstupu do údolí Val di Fassa a je ideální destinací zejména pro celou rodinu. Nabízí horskou dovolenou vhodnou jak pro mladé, tak i pro starší a splňuje požadavky všech milovníků sportu a přírody, stejně jako těch návštěvníků, kteří spíše než být aktivní dávají přednost relaxaci a klidu.

 

Atrakce střediska

Lyžařské středisko Moena a všechny okolní lyžařské areály jsou součástí Dolomiti Superski - největšího lyžařského kolotoče na světě, který vás osloví svými moderními vleky a perfektně zasněženými svahy. Což je však nepřehlédnutelné a především nezapomenutelné, to je úchvatný výhled. Městečko Moena (přezdívaná "víla Dolomit") se nachází mezi Val di Fassa a Val di Fiemme a přímo láká k odpočinku a volnočasovým aktivitám. Lyžařům jsou k dispozici také nedaleké ski areály Trevalli, Passo San Pellegrino, Alpe Lusia, Col Margherita nebo Valle del Bios, které nabízejí nesrovnatelné lyžařské oblasti v srdci Dolomit.

Náročnost sjezdovek

Lyžařské středisko Moena / Alpe Lusia Bellamonte (Trevalli) nabízí celkem 24 km připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je 12 km lehkých sjezdovek, 8 km středních sjezdovek a 4 km těžkých sjezdovek, na které vás přepraví 2 kabinové lanovky, 5 sedačkových lanovek a 1 vlek.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bronzolo

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje