Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Bad Kleinkirchheim


Ať už v údolí nebo na horách, v Bad Kleinkirchheim vždy najdete to správné místo pro relaxaci po dni stráveném na sjezdovce. Navíc kombinace korutanské pohostinnosti a charismatické horské romantiky v Bad Kleinkirchheimu se starají o dobrou návštěvnost chatek a hostinců již během dne. V tomto lyžařském středisku může vaše apres ski začít poměrně již brzy odpoledne a to např. v barech jako Almstube, Pub Viktoria, Club MC 99 a nebo i ve zdejším Tanečním klubu. K dispozici je také široký výběr restaurací, specializující se na místní kuchyni a velmi dobré jídlo. Oblíbené jsou zde zejména slunečná terasa "Nock In" u St. Oswaldu a tradiční podnik "Zum Weltcup Poldl", při jejichž návštěvě se můžete parádně naladit na večerní program pod jedním z barů "pod deštníkem". Častým místem návštěv je i "Sunny Spot", který nevynechá žádný ze snowboardistů. Po lyžování si můžete posedět v jedné z 23 horských chat, které zde nabízí kromě místních specialit i příjemnou alpskou atmosféru. Aktivní odpočinek je zde možné strávit i tobogganingem nebo se můžete vydat na túru okolím.

 

Zájezdy do Bad Kleinkirchheim

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Bad Kleinkirchheim


Ke všudypřítomnému heslu Bad Kleinkirchheimu: "Z lyží rovnou do lázní" se můžete přidat i vy, wellness je tu známým pojmem a nejen proto patří středisko od roku 2005 k alpínským wellness střediskům. Lázně St. Kathrein a Římské lázně "Römerbad" na úpatí Kaiserbergu jsou napojeny na minerální vřídla z pohoří Nockberge a jsou svou teplotou 36°C přímo perfektní pro uvolnění unavených svalů. Proto Bad Kleinkirchheim tak rád kombinuje moderní lyžařskou infrastrukturu, s jedinečným relaxem v místních termálních lázních, neboť se mu podařilo využít všech svých bohatství a spojit tak jedinečným způsobem vynikající lyžařské podmínky s lázeňskou tradicí. Kromě lyžování a relaxace v lázních láká Bad Kleinkirchheim například i sáňkařskou dráhou, trasami pro běžkování nebo trasami pro zimní turistiku. Opravdu nádherná je procházka do Národního parku Nockberge. Bad Kleinkirchheim také hlásí jednu novinku: každou středu od 26. prosince do 27. února se od 15,30 hodin bude slavit i přímo u dolní stanice Kaiserburgbahn.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Spittal an der Drau

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje