Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Passo Tonale


V celém údolí Val di Sole je nabídka après-ski velmi pestrá. A díky světově věhlasné pověsti Passo Tonale a Ponte Di Legno správně tušíte, že opravdu bude stát za to. Ostatně, co by to bylo za zimní dovolenou nevyrazit si alespoň jednou po lyžování za zábavou do některých z horských podniků. A je skutečně jedno, jestli povečeříte v některé italské restauraci, posedíte v baru nebo se vydáte do hudebního klubu či na diskotéku. Restaurací je zde tolik, že skutečně nebudete vědět, kterou navštívit dřív. Většina z nich je součástí hotelů a tak jsou ceny v nich i trošičku vyšší, ale stačí projít městečky a určitě naleznete cenově přijatelný podnik, který vás ještě navíc zaujme i svým interiérem. Co se pokrmů týče, očekávat můžete klasické těstoviny, lehká jídla a pizzu, která zde voní téměř na každém kroku. A není se čemu divit - jsme přece v Itálii. Také byste zcela jistě neměli zapomenout ochutnat pravé italské Bombardino, alkoholický nápoj z vaječného likéru a rumu (či whiskey) se šlehačkou. A jelikož se jedná o horký drink, tak lze říci, že vás opravdu zahřeje jak na těle, tak i na duši.

 

Zájezdy do Passo Tonale

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Passo Tonale


Za pravým aprés-ski si můžete také vyrazit do Baru Heaven, který poskytuje sympatické slevy na drinky, do Heaven disco pubu či Miramonti disco baru. Výborně si odpočinete i v podniku El Bait, který je dekorován do tradičního alpského stylu. Opravdu dobré a přiměřeně drahé víno pak můžete ochutnat v podniku La Botte. Kromě zábavy v barech, klubech a hospůdkách se můžete také vydat do divadla nebo relaxovat ve wellness centru. Během sezóny se zde také organizuje spousta akcí pro pobavení turistů a tak věřte, že se zde nikdy nebudete nudit. V místních restauracích si odpočinete při dobrém jídle a v Ponte di Legno můžete navíc vyzkoušet i krytý bazén. K dispozici jsou však i přírodní kluziště, posilovny a Beauty centrum nebo možnost sáňkování, běžek či sněžných skútrů.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bronzolo

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje