Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Herlíkovice


V lyžařském areálu Herlíkovice je nabídka apres-ski poměrně skromná. Veškeré hlavní atrakce, včetně nabídky aktivního odpočinku, se nacházejí ve Vrchlabí. Včetně sportovní haly, zimního stadionu, bowlingu, posiloven a saun. Mezi zajímavé místní akce patří i návštěva Krkonošského muzea - Tři domky, prezentující díla lidových umělců z regionu Vrchlabí. Zde se nachází i Dům kultury, ve kterém se v průběhu celého roku koná mnoho akcí nebo i tanečních soutěží. Další možnosti lze najít také v blízkém Špindlerově Mlýně, jako např. aquapark Medvědín. I ten nejnáročnější lyžař však musí někdy odpočívat a tak je v Herlíkovicích připravena možnost odpočinku a občerstvení na příjemných otevřených terasách u restaurací, přímo na sjezdovkách.

 

Zájezdy do Herlíkovice

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Herlíkovice


U dolní stanice se nachází nový hotel, v celém areálu je hned pak několik možností pro občerstvení. Bar Rondo najdete u horní stanice vleku, u dolní stanice lanovky (u černé sjezdovky) zase několik dalších horských chat. V areálu Bubákov jsou pak dva bufety přímo na sjezdovce a u dolní stanice lanovky se ještě nachází Johannova bouda. Na dobré jídlo se dá také zajít i do hotelu Eden, u parkoviště v Herlíkovicích. Zde si můžete pochutnat nejen na specialitách české kuchyně a dezertech, ale i na zeleninových salátech a zdravé výživě. Zdejší skiareál však nabízí zábavu i večer - pro ty, kterým standardní lyžařská doba nestačí, je možnost každodenního večerního lyžování a to v době od 18.00 hodin do 21.00 hodin.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trutnov

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje