Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Tux - Finkenberg


V Tux - Finkenbergu nemusíte alternativy k lyžování hledat dlouho - najdete je hned. Jak k bruslení, tak i ke klasice můžete například využít 28 km běžeckých tratí, které jsou zde denně upravovány. Na příznivce skialpinismu a freeridu zde čeká nespočet zasněžených svahů a milovníci přírody a "bílé nádhery" mohou vyrazit do zdejšího přírodního ráje, kde je pro ně připraveno celkem 68 km zimních upravovaných cest. Další příjemnou událostí se pro vás může stát sjezd jedné ze tří osvětlených sáňkařských drah a další oblíbenou činností se zde stal curling (lední metaná) a bruslení na přírodních ledových plochách v Tux - Lanersbachu a Finkenbergu, která jsou i večer osvětlena. Ale také výlety na sněžnicích, zdolávání ledových stěn na ledovci Hintertux, průzkum jeskyň nebo "Winter Canyoning" přispějí k tomu, že se z vaší zimní dovolené stane nezapomenutelný zážitek. Přes den se v Tuxertalu také můžete zúčastnit i výletu po zimní krajině, k dispozici je i paragliding nebo procházky v hlubokém sněhu. Ve sportovním centru si můžete zahrát kuželky, tenis, squash a biliard.

 

Zájezdy do Tux - Finkenberg

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Tux - Finkenberg


Nabídka après ski v Tuxu je vskutku velká: "Hohenhaus - Tenne" u dolní stanice Tuxer Gletscher láká již v odpoledních hodinách na první skleničku. Poté se lze vypravit do některé z mnoha místních diskoték a barů, kde bude o zábavu postaráno až do ranních hodin. V Tux - Finkenberg si tak i hvězdy nočního života přijdou na své. Na každé ze čtyř dolních stanic lanovek ve Finkenbergu, Tux - Vorderlanersbachu, Tux - Lanersbachu a Hintertuxu probíhají párty na plné obrátky. Večer můžete v zábavě pokračovat v barech, pubech a diskotékách, kde se o tu správnou atmosféru stará živá hudba. V "Tux 1" se pravidelně konají vystoupení známých zpěváků a v "Laternd’l Pub" se můžete oddávat typickým après ski šlágrům, takže zde vládne ničím nespoutaná párty atmosféra. Noční linka vás pak za 1,- Euro doveze pohodlně a rychle na každou party v Tuxu a Finkenbergu a poté i spolehlivě dopraví až do místa vašeho ubytování. Tux - Finkenberg je také dobře známý svou vytříbenou gastronomií i nabídkou špičkových hotelových služeb. Rozmazlovat se tak můžete nechat v hotelových spa a wellness centrech a ochutnat tradiční i mezinárodní kuchyni můžete v bezpočtu zdejších restaurací. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Ramsau

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje