Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Maria Alm - Hochkönig


Všechny útulné bary, nacházející se v údolní stanici Aberg, vás lákají k tomu, abyste si v nich na konci dne pěkně odpočinuli. V sousedním Dienten se slaví v duchu après ski zejména v "Bründlstadl" a "Dorfstadl", komu to však ani poté nestačí, může se v přímo v Maria Alm bavit dál - například v "Chili" nebo v "Almer Tenne". Velmi oblíbený je také i cocktail bar "Riverside". Klidnější večer vám nabízí tradiční restaurace, v níž můžete ochutnat vynikající pokrmy a svým chuťovým pohárkům můžete dopřát i místními lahodnými specialitami, jak například Vídeňské hovězí, jehněčí pečeni s knedlíky nebo sýrové fondue.

 

Zájezdy do Maria Alm - Hochkönig

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Maria Alm - Hochkönig


Aktivní jedinci si pak mohou na Hochkönigu vychutnat zimní krajinu i mimo sjezdovky, do zasněžené krajiny vás totiž bude lákat velký výběr okružních tras a 85 km turistických stezek. Naplánovat si také můžete výlet na sněžnicích nebo si zajít zasáňkovat. Ostatně už jen v Maria Alm jsou vám plně k dispozici dvě osvětlené sjezdovky. A milovníci vodních sportů a plavání pak mohou navštívit místní krytý bazén. Kromě lyžování a snowboardingu můžete v oblasti Hochkonig najít pestrou nabídku apres ski vyžití, k dispozici je již zmíněná osvětlená sáňkařská dráha, curlingové dráhy, jízda na saních s koňským spřežením nebo zimní upravované cesty pro pěší. Sousední městečko Bischofshofen pak začátkem ledna láká i na tradiční skokanské Turné čtyř můstků.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Salzburg

Aktualizováno 13/03/2016 01:19většinou zamračenovětšinou zamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje