Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Malga Ciapela


Malga Ciapela je velmi malá a klidná vesnice, která však nepostrádá svůj šarm. Vzhledem k tomu se zde nachází i "velmi malý" výběr après-ski po lyžování. Apres ski v Malga Ciapela je velmi tiché, s téměř neexistujícím nočním životem. Existuje zde sice několik barů, které nabízejí nejen dobré prostory pro nějakou zábavu po celodenním lyžování, ale většina z nich je však součástí hotelů. Existuje zde však také několik vynikajících restaurací, které podávají tradiční pokrmy italské kuchyně. V obci také nalezneme i pár obchodů, které prodávají širokou škálu zboží a nabízejí vybavení k pronájmu.

 

Zájezdy do Malga Ciapela

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Malga Ciapela


Velmi typickým hotelem v oblasti je hotel Tyrolia, který disponuje 30-ti stylově zařízenými pokoji, které společně s ostatními prostory hotelu vytváří skvělou rodinnou atmosféru. Součástí hotelu je i pěkné relaxační centrum (s bazém v ceně), které jistě ocení každý dobrý lyžař po náročném dni. Hotel se nachází jen pár kroků od nové kabinové lanovky, která vás vyveze až k samému vrcholu hory Marmolada. Odtud pak začínájí první sjezdové tratě.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Cortina d'Ampezzo

Aktualizováno 13/03/2016 03:000 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje