Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Mikulov - Bouřňák


Bouřňák, který je domovským kopcem Teplic, je díky své poloze na úpatí Krušných hor rychle dostupný také z Prahy. Sjezdovky "stékají" z vrcholu severovýchodním a jižním směrem a překvapí svým solidním sklonem. Lyžařský areál nabízí za přijatelné ceny rozmanité tratě všech náročností a svou velikostí je pro středo a severočeské lyžaře dobrým magnetem. Proto je zde o víkendech většinou více lyžařů, než byste chtěli. Středisko se dá pomyslně rozdělit na mikulovskou a hrobskou část, podle měst, ke kterým jejich svahy klesají. Vzhledem k tomu, že Bouřňák patří mezi nejvyšší vrcholy východního Krušnohoří, stává se vhodnou lokalitou pro zimní sporty. Ze svahů se vám také nabízí jedinečný pohled na České středohoří. Díky jeho rozmanitému profilu si odnesete ze ski areálu Bouřňák velmi pestré lyžařské zážitky. A svůj automobil můžete nechat odpočívat buď na placeném nebo bezplatném parkovišti. Najdete zde také ubytování, občerstvení, půjčovnu lyžařského vybavení, šatny pro běžkaře a místo, kde se mohou lyžaři zahřát.

 

Zájezdy do Mikulov - Bouřňák

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Mikulov - Bouřňák


Občerstvení se nachází u pokladen v Mikulově a na Bouřňáku v hotelu. U dojezdu "Slalomáku" si také můžete vybrat z nabídky studených i teplých nápojů a potěší zde i klasické pochutiny - od tatranek, až po párek v rohlíku. Rovněž zde najdete i toalety a i když jsou poněkud staršího vzezření, jsou plně funkční a vytápěné. V areálu se nacházejí i dva bufety, další možnosti pro aprés-ski vyžití však najdete v Teplicích, například lázně. V okolí lyžařského areálu na Bouřňáku jsou také značené skialpové stezky, nástupním místem většiny tras je parkoviště v Mikulově. Projekt skialpových tratí se optimisticky jmenuje "SKIALP NAD HROBEM". Lyžařský areál však nabízí výborné večerní lyžování - od Teplic se nabízí pohodlný příjezd na velké parkoviště, které je situováno přímo u dolní stanice vleku v obci Mikulov. Středisko je také dobře známé svým "bláznivým závodem" Waterslide, což je přejezd vodní hladiny na lyžích. Novinkou pro letošní sezonu zde budou nové toalety vedle pokladny v Mikulově, samozřejmostí bude teplá voda a příjemné čisté prostředí. Usilovně se pracuje na odvodnění "Turistické". 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Usti nad Labem

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje