Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Schladming


Široká nabídka après ski začíná v lyžařském regionu "Ski amadé" již u dolních stanic lanovek a vleků, kde nechybí ani nabídka tradičních pálenek. Dobré jídlo a pití však nenajdete pouze v údolí, ale už podél sjezdovek se zde nachází několik dřevěných chatek, ve kterých se můžete pořádně posilnit. Oblíbeným podnikem je "Charly´s Treff" u lanovky Planai a chcete-li si pořádně "zařádit", měli byste se vůbec vydat k dolní stanici lanovky Planai. Ale i pěší zóna však stojí v podvečerních hodinách za to. Lákat vás zde budou i mnohé bary, restaurace a diskotéky. Večerní párty však není vše, co si tu pod pojmem après ski můžete vybavit. Nabídka zahrnuje například i zajímavé procházky ve sněžnicích nebo zimní turistiku, lyžařské túry, snowtubing, lety rogalem, procházky s pochodněmi nebo i jízdu v koňském spřežení. Také pro fanoušky bobování je tu k dispozici hned několik bobových dráh. Například na Hochwurzen nebo na Rittisbergu, kam rádi zavítají především rodiny a dětmi. Spostu legrace si užijete i v místním aquaparku a to zejména na klouzačkách nebo v sauně. Takže neváhejte a přijeďte si do Schladmingu užít vaši pestrou lyžařskou dovolenou, s bohatou nabídkou apres ski aktivit.

 

Zájezdy do Schladming

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Schladming


Vedle pestré nabídky, kterou region Dachstein - Taury nabízí zejména lyžařským návštěvníkům, klade město Schladming rovněž důraz na nabídku i pro nelyžaře. Několik kilometrů dlouhé sáňkařské dráhy, tandem paragliding, snowtubing a snowrafting - to jsou jen některé ze zajímavých alternativních aktivit. Rovněž v nabídce aprés-ski nezůstává pozadu. Pěší zóna se večer přemění v uličku zábavy a o zdejší báječnou atmosféru v centru města se zde starají četné bary, restaurace a 2 diskotéky. Doporučení hodné jsou rovněž večerní výlety do sousedních měst - "Sport Alm" v Ramsau nebo "Erlebniswelt" v Rohrmoosu doslova vybízejí k večernímu vyžití. Après-ski je zde vskutku velmi bohaté, místní bary a restaurace nabízejí kromě kulinářských specialit také sluneční terasy. Na Dachsteinském ledovci si pak můžete prohlédnou i ledový palác.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Schladming

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje