Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Pampeago


V zimní sezóně nabízí lyžařské středisko Ski Center Latemar nejen bohatý výběr dokonale upravených a zaručeně zasněžených sjezdovek, ale i nádherné panorama, zábavu a vynikající kuchyni. Nabízejí se vám tak různé možnosti pro strávení pěkného odpoledne, v jedné z 10-ti typických horských chat s hudbou a zábavou. Ta je samozřejmě zaručena i večer. Každé úterý, čtvrtek a pátek od 19.00 hodin do 22.00 hodin je také možné lyžovat či sáňkovat na osvětlených sjezdovkách. Tato příležitost pro spojení sportu a zimních radovánek s hudbou je zahrnuta v týdenním nebo sezonním skipasu. A dále je zde i úžasná atrakce zimy: sáňkařská dráha Alpine Coaster Gardoné - divoká, ale zcela bezpečná zábava uprostřed netknuté přírody v lesích pohoří Latemàr, plná prudkých sjezdů a zatáček. K této atrakci pro dospělé i děti vás z Predazzo zaveze moderní kabinová lanovka Predazzo - Gardoné a to do více než 1 650 metrové výšky. Tato dráha byla navíc v Obereggenu rozšířena, vylepšena a vybavena i novou stezkou pro pěší. V Predazzo zase najdeme skokanský areál, který je jedním z nejlepších na světě a byl již několikrát dějištěm Světového poháru. Nachází se uprostřed zelené přírody lokality Stalimen a vybaven je 6-ti různými skokanskými můstky a můstkem pro začátečníky. Přístupný je po celý rok a rozkládá se na prostoru o ploše 30 000 m² s tribunou, parkovišti, malou sedačkovou lanovkou, budovou s různými službami a maxi obrazovkou. Sáňkařská dráha v Predazzo (v lokalitě Gardonè) je přístupná nejen kabinkovou lanovkou Predazzo - Gardonè, ale i sedačkovou lanovkou Campo Scuola.

 

Zájezdy do Pampeago

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Pampeago


V Pampeago si také získala pozornost slavnostně otevřená "Land Art White Gallery", neboli výstava ledových soch na sjezdovkách Agnello a Tresca, nazvaných "Nel Cerchio di un Pensiero" (Kruh myšlenek). Jejich autorem je tvůrce Land Art - Marco Nones. A i přesto, že samotné Pampeago má k dispozici jen málo nabídek ubytování s bary a restauracemi, je to přesto velmi pěkná malá vesnička.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje