Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Telnice


Na východním konci 130 km dlouhého hřebene Krušných hor leží středisko Zadní Telnice. Krušné hory tvoří přirozenou severozápadní hranici České republiky s Německem a desítky lyžařských areálů, hustá síť turistických tras a naučných stezek, vysoká ubytovací kapacita a bohatá nabídka dalších turistických služeb sem lákají celoročně tisíce domácích i zahraničních turistů. Díky své poloze v úzkém, uzavřeném údolí má středisko Telnice přímo ideální klimatické podmínky pro zimní sporty. Zadní Telnice je nejvýchodněji položené lyžařské středisko v Krušných horách, které se může pyšnit bohatou tradicí lyžování. Samotné lyžařské středisko disponuje vysokokapacitním parkovištěm, které je vzdálené od lyžařských vleků jen pár metrů. Téměř každý si zde vybere "tu svou" sjezdovku. Co se však týká nabídky apres ski, najdete zde opravdu malý výběr. Přímo v areálu a jeho nejbližším okolí se nachází jen několik penzionů a hotelů. Jako například horská chata Olympie, která nabízí ubytování pro všechny milovníky zimních sportovních aktivit, chata "U Nováčka" v Zadní Telnici si vás dovoluje pozvat na příjemnou návštěvu, pobyt a rekreaci a nebo "Chata u vleku", kde naleznete příjemné prostředí k ubytování, domácí kuchyni ve stylově zařízené restauraci a ochotný personál, který se o vás bude starat po celou dobu vašeho pobytu.

 

Zájezdy do Telnice

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Telnice


Čím se však středisko může pochlubit, je možnost večerního lyžování na Slalomovém svahu, které se koná vždy ve středu, čtvrtek a pátek a to od 17.00 hodin do 20.00 hodin. Přijeďte si proto večer užít perfektních podmínek a nově také pohodlného vleku. Telnice je známá i pořádáním veřejného lyžařského závodu v obřím slalomu - Telnický rohlík. Velkou devizou střediska je pak i jeho snadná dostupnost a to díky dostavbě dálnice D8, kdy se výrazně usnadnil příjezd do střediska z dálničního sjezdu. Výrazně se tak zkrátila dojezdová vzdálenost pro návštěvníky z Prahy i Drážďan. Velmi snadná dostupnost je z krajské metropole Ústí nad Labem a také z Teplic a Děčína je do střediska snadný a rychlý příjezd. Parkování ve středisku je zdarma, celková kapacita míst na centrálním parkovišti přímo v centru střediska je 500 míst, dalších 300 míst pak nabízí osada Adolfov. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Usti nad Labem

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje