Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Ischgl


Lyžařské středisko Ischgl je známé zejména pro své velmi bujaré après ski a se svou nabídkou pro noční život se v žádném případě nemusí schovávat za žádnou metropolí téhle země. Zdejší četné horské chaty vás zvou na zasloužený drink po náročném dni stráveném na sjezdovce a všeobecně je známo, že epicentrem zábavy po lyžování je zde bez pochyby bujará après ski párty, která se koná každý den v proslulém podniku "Kuhstall". Dosyta se však můžete bavit i v baru ''Trofana-Alm'' nebo "Niki’s Stadl". Podstatně klidnější atmosféra však panuje v příjemných kavárnách, kde si můžete v klidu vychutnat kávu nebo lahodné kakao. Co se však týče diskoték, na Ischglu je velmi dobře známá i "Madlein - Pacha", kde se pravidelně konají divoké show. Absolutním vrcholem je zde však každoroční open-air-koncert, který se koná 1. května na Idalp. Vystupovaly zde již takové hvězdy, jako Tina Turner, Elton John, Bon Jovi, Sting, Pink, Wir Sind Helden a nebo Bob Dylan. V Sivretta - Center se pak také konají různé akce, od vernisáží přes koncerty, až po divadelní představení či kino.

 

Zájezdy do Ischgl

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Ischgl


Avšak ani po setmění život na svazích nekončí - opravdu jedinečným zážitkem je v Ischl zdejší sáňkařská dráha o celkové délce 7 km, která nabízí celkové převýšení 950 m. K dispozici je i noční lyžování. Mezi další aktivity, které středisko nabízí, patří i metaná, bruslení, jízdy v kočárech taženými koňmi nebo procházky na sněžnicích. Ten, kdo si však chce po dlouhém a náročném dni na sjezdovce odpočinout a relaxovat, přijde si jistě na své v Aqua parku se saunou a soláriem, v němž se nachází i krytý bazén s divokou řekou, masážními tryskami a vodopádem. V Ischglu je navíc i krytý komplex s tenisovými kurty.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Ischgl

Aktualizováno 13/03/2016 00:54skoro jasnoskoro jasno0 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje