Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Pila


Pila je velmi klidné středisko, vhodné zejména pro rodinnou dovolenou. Dá se říci, že zde neexistuje prakticky žádný noční život. A od toho se i také odvíjí nabídka après ski, která je tím pádem velmi omezená a neformální. Většinou se soustřeďuje kolem slunných teras barů a hotelů, které sousedí se sjezdovkami. U vleků (v blízkosti horní části gondoly od Aosta) je často navštěvovaný Bar Yeti, který nabízí dobré drinky, jen přes sjezdovku se nachází Gallagher Irish Pub, který je mnohem živější a otevřený až do pozdních hodin. Na Pile 2000 je populární Nouva Bar, který velmi často také prodává vynikající zmrzlinu. Bar Mion je ideální pro relaxaci s kouřícím šálkem horké čokolády. Pila však také nabízí výběr z dobrých restaurací a pizzerií, které mají skvělé ceny a to jak v centru střediska, tak i na Pila 2000. Brasserie du Grimond zde nabízí pestrý jídelníček, který obsahuje i velmi chutné pizzy. Mnoho restaurací je otevřeno do večerních hodin a nabízejí tradiční alpské speciality a útulné prostředí s dopravou. V Pile najdete i útulné, přátelské a přívětivé horské restaurace, které se nacházejí v blízkosti dolních i horních vleků. La Baraka (v horní části Chamole sedačkové lanovky) nabízí mnoho tradičních specialit údolí Aosta a také organizuje i venkovní grilování a večeře. Velký Grimod Leisse se specializuje na pokrmy polentou. Societe vás pak zaujme svým moderním nádechem. Hermitage je také dobrá volba a samoobslužné La Chatelaine najdete na Nouva sjezdovce. Baoutson Lo v dolní části Couis 2 je populární svými místními specialitami.

 

Zájezdy do Pila

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Pila


Pila nabízí také velmi dobré zázemí pro děti, pro které má kromě lyžování připraveno i spoustu dalších aktivit. Těšit se tak mohou např. na různé výlety (jak ve dne, tak i v noci), organizované výlety se psím spřežením po malebné značce přes borový les, jízdu na saních a nebo přírodní kluziště, které je otevřeno až do konce března, pokud podmínky dovolí. Pila však bohužel nemá k dispozici žádné veřejné koupaliště nebo saunu. To se nachází až ve městě Aosta, kde je k mání i sauna a turecké lázně. Hotel Lion Noir Pila sice nabízí bazén, saunu a lázně, ale pouze svým vlastním hostům. Nedaleko se však nachází termální lázně v San Didier, které nabízí vynikající výběr vnitřních a venkovních lázeňských bazénů. Sem se můžete dostat i městskou hromadnou dopravou.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje