Vals - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Vals, Brixen a Meransen jsou součástí údolí, které se rozkládá na hranici Dolomit a Sarntalských Alp, na soutoku řek Rienza a Isarco. Městečka nabízejí tři malé lyžařské areály, které pak dohromady vytvářejí zimní sportovní areál v údolí Valle Isarco - lyžařskou oblast Eisacktal. Pro všechny milovníky přírody se pak skrývá jedinečná krajina v severní části Jižního Tyrolska. Je vám vášeň pro turistiku cizí? Bez obav - v regionu Eisacktal nemá nuda šanci!
Lyžařské středisko Vals (oblast Valle Isarco) se nachází ve vzdálenosti 628 km od Prahy a 700 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Vals

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Vals

Vals / Eisacktal - Valle Isarco, nacházející se v severoitalské provincii Alto Adige, dnes patří mezi cenově nejvýhodnější střediska celé oblasti. Přes brennerskou dálnici je skvěle dostupné i pro české lyžaře a nejen tím se stává toto středisko pro ně velmi přitažlivé. V lyžařském středisku, které tvoří tři velmi kvalitní skiareály Plose, Gitschberg a Jochtal, naleznete všechny typy skvěle upravených sjezdových tratí a všech kategorií. Velkým lákadlem je i rozsáhlý systém umělého zasněžování. Této oblasti italských Dolomit vévodí hora Plose, která nabízí nejdelší sjezdovku celé provincie Alto Adige. Sjezdovka Trametsch, která má délku 9 km a představuje opravdovou lahůdku i pro nejnáročnější lyžaře, je nejen nejdelší černou tratí Horní Adiže, ale navíc byla nedávno obohacena ve své nejatraktivnější pasáži výkonnou sedačkovou lanovkou. Ve Val Croce zase najdou svůj ráj snowboardisté, v podobě snowparku závodních parametrů. Hodnotné lyžování najdete i v sousedních skiareálech Gitschberg a Jochtal, které se po vzájemném propojení zařadily mezi absolutní špičku italských vysokohorských středisek.

 

Atrakce střediska

Středisko Vals - Eisacktal je lákavé nejen svými velmi moderními přepravními kapacitami a bohatou infrastrukturou, která poskytuje další nekonečné možnosti sportovního či kulturního vyžití, ale i tím, že pokud zavítáte do některého z městeček, poodhalíte krásu svébytného a před civilizací dosud poměrně uchráněného Tyrolska. Správním centrem okresu je Brixen, známý svým romantickým historickým jádrem. Údolí Eisacktal vas v zimě bude lákat dohromady na 86 km sjezdovek těch nejrůznějších stupňů obtížnosti. Ať už jste začátečník nebo zkušený lyžař, každý si zde vybere z pěkně širokých sjezdovek, které jsou jako dělané pro rodiny s dětmi. A díky své jedinečné poloze si zde také užijete jak sněhu, tak i slunečních paprsků. I mimo sjezdovky si najdete dostatek možností, jak si zpestřit den. Vals - Eisacktal - Brixen... to je lyžování s nádechem středověku!

Náročnost sjezdovek

Vals nabízí výborně připravené sjezdovky všech obtížností. Středisko Vals - Eisacktal nabízí celkem 22 km sjezdovek, na které přepraví až 7 000 osob/hod 1 gondola, 2 sedačkové lanovky a 4 pomy. Z toho je 10 km lehkých sjezdovek, 10 km středních sjezdovek a 2 km těžkých sjezdovek.
Celá oblast pak nabízí celkem 86 km sjezdovek, z toho tvoří 27 km lehkých sjezdovek, 47 km středních sjezdovek a 12 km těžkých sjezdovek. Až 34 100 osob/hod na ně přepraví 1 pozemní lanovka, 4 gondoly, 11 sedačkových lanovek a 10 pom.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Brunico

Aktualizováno 13/03/2016 03:00přeháňkypřeháňky2 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje