Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Katschberg - Aineck


I když lyžařské středisko Katschberg - Aineck nepatří mezi největší alpské giganty, rozhodně stojí za povšimnutí a návštěvu. Katschberg poskytuje svým návštěvníkům veškeré vybavení a služby - najdeme zde celkem 5 obchodů se sportovním vybavením, restaurace, ale i typické horské chaty a mnoho dalších možností bohaté nabídky aprés-ski. Krásy oblasti Katschberg můžete také poznat při projížďce na saních tažených koňmi, což je vždy velmi zvláštní zážitek. Jedna z nejhezčích tras, kudy projíždí koňská spřežení, je cesta Gontalským údolím vzhůru do horské chaty Pritzhütte. Dalším tipem je také zábava známá jako "Biolift Katschberg". Kromě návštěvy barů a restaurací je možné vyrazit i na sáňkařskou dráhu (1,5 km), která nabízí i noční jízdy. Toto dobrodružství pro celou rodinu se koná každé úterý, čtvrtek a sobotu, během prázdnin denně. Romantické duše si zde v klidu také mohou vychutnat pohádkovou rakouskou přírodní scenérii. V centru města je k dispozici také osvětlené kluziště, brusle je možné si i půjčit ve sportovních obchodech. Pro noční sovy je v oblasti připraveno speciální noční lyžování na Katschberg a to mezi 19.00 - 22.00 hodin, zdarma (s platným skipasem) a bez předchozí registrace.

 

Zájezdy do Katschberg - Aineck

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Katschberg - Aineck


Lyžařský areál Katschberg - Aineck je velmi vhodný pro rodiny s dětmi a méně vhodný pro zkušené lyžaře. Cílovou skupinou v Katschbergu tak jsou rodiny s dětmi od 4 do 12 let - a tomu je i přizpůsobena veškerá strategie (infrastruktura, sportovní aktivity, corporate design, marketing) a veškeré aprés-ski. Většina ubytovací kapacity Katschbergu se nachází ve čtyřhvězdičkových hotelech a večerní život lehce tepe, ale úměrně rodinnému složení. Nechybí zde ani krytá tenisová hala, squash a nebo krytá jízdárna. Ve 20 km vzdáleném Mariapfarru najdete vitální a wellnessové centrum Samsunn, v Tamswegu (20 km) pak "Lázeňský ostrov" BadeINSEL (krytý bazén s tobogány a saunami). Přímo v arálu, asi 500 m od centra, se pak ještě nachází například i velmi oblíbený Hotel Falkensteiner Club Funimation. Ten nabízí relax, wellness, Wellness Acquapura zónu na 2 000 m2, vnitřní a venkovní bazén, panoramatickou relaxační místnost, solnou lázeň, terasu na slunění, sauny (pouze dospělí), solárium, aromatickou parní lázeň, vířivku nebo ledovou fontánu. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Tamsweg

Aktualizováno 13/03/2016 01:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje