Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Kranjska Gora


Středisko Kranjska Gora je resort, který pravděpodobně nabízí ten nejlepší výběr a kvalitu lyžařského ubytování ve Slovinsku. Od možnosti ubytování v penzionu a soukromých domech, až po apartmány a hotely v Kranjska Gora. Pro ty, kteří chtějí být ještě blíž ke sjezdovkám, se zde nachází také horské hotely. Stejně jako mnoho lyžařských středisek, i Kranjska Gora nabízí široký výběr aktivit zimních sportů, mj. sáňkování, bruslení, skialpinismus a lezení po ledu, pěší zimní turistiku nebo i výlety na sněžnicích. Pokud máte stále ještě energii, zúčastnit se můžete i nočního lyžování, horolezectví či lezení po zamrzlých vodopádech s průvodcem. Mimo sjezdovky se zde nachází i bazénový komplex a větší hotely mají k dispozici celou řadu lázeňských a wellness procedur. Nechybí ani kryté tenisové kurty a kasina. Velmi populární jsou i jednodenní výlety k úchvatnému jezeru Bled. Slovinská nejoblíbenější turistická destinace Bled se nachází pouhých 38 kilometrů jihovýchodně. Lyžařské středisko Kranjska Gora nabízí také spoustu frekventovaných míst après ski, kde si můžete na konci dne dát svůj oblíbený drink. Bohužel, počet horských restaurací je zde nízký, nicméně všechny velké hotely zde nabízejí mnoho populárních barů a klubů. 

 

Zájezdy do Kranjska Gora

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Kranjska Gora


Městečko má navíc malou pěší zónu s původní zástavbou a pár příjemnými bary. Patří mezi ně i bar v hotelu Larix, který kromě rozsáhlého wellness centra s bazénem, vířivkou, saunami a mnoha procedurami, nabízí i dobrý výhled na okolní sjezdovky. Naproti hotelu je velmi oblíbeným místem pro noční après-ski v Kranjska Gora "Vopa Pub", která je otevřena až do 03.00 hodin. Co se stravování týká, jedno z nejlepších míst k vyzkoušení místních specialit, např. telečja obara (telecí guláš) je krčma "Gostilna Pri Martinu", která se nachází ve starém domě naproti hasičské stanice. Dále na ulici, v restauraci v hotelu Kotnik, můžete ochutnat grilované jídlo. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Kranj

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno4 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje