Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Bad Hofgastein


V lyžařském středisku Bad Hofgasteinu začíná après ski už na sjezdovkách a to prostřednictvím četných horských chat, kde se můžete občerstvit. Zábava pak ve středisku pokračuje v různých barech a hospodách. Žhavým tipem je přitom "Sky Bar", který se nachází přímo nad alpskými termálními lázněmi a vedle lahodných koktejlů vám zde nabídnou i skvělý výhled na okolí. Milovníci párty se mohou zajít pobavit a hlavně si zatancovat na diskotéce "Diskostadl", která je zde velmi oblíbená. Klid a odpočinek si lze dopřát i v jedné z restaurací, kde není žádný problém posilnit se na další den nějakým vydatným jídlem. Večer plný šarmu a třeba i rizika můžete zažít v kasinu, které najdete ve zdejší historické budově v Bad Gasteinu. Uvolnění po dlouhém a náročném dni pak také lze najít v alpských termálních lázních - nejmodernější alpské oáze zdraví a volného času v Evropě. Rozsáhlé nabídky lázeňských služeb můžete využít zejména v komplexu Alpen Therme v Bad Hofgasteinu (venkovní termální lázně o rozloze 32 000 m2) a Felsen Therme v Bad Gasteinu.

 

Zájezdy do Bad Hofgastein

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Bad Hofgastein


Pro malé i starší bude zcela jistě i velkou zábavou večerní sáňkování na jedné z osvětlených tratí v Bad Gasteinu, Bad Hofgasteinu nebo Dorfgasteinu. Kromě toho si v Bad Hofgasteinu můžete zajít i zabruslit, zahrát si metanou, tenis nebo si v jezdecké hale zajezdit na koni. Na milovníky historie tu při vstupu do údolí čeká Hrad Klammstein, který má mimo jiné v nabídce i výstavu týkající se minulosti a rozvoje hradu. Rodiny s dětmi by si také neměli nechat ujít návštěvu pevnosti s prohlídkou a průvodcem. Ale i jen pouhá procházka po secesním Bad Gasteinu stojí rozhodně za to. V pěší zóně má Bad Hofgastein dobrý výběr barů a kaváren, pro milovníky nočního života je zde k dispozici také několik sofistikovaných nočních klubů. Také nezapomeňte vyzkoušet místní balenou pramenitou vodu Gastein.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bad Hofgastein

Aktualizováno 13/03/2016 03:001 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje