Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Les 2 Alpes


V Les 2 Alpes zajišťuje výhodná poloha apartmánů a après ski barů přímo u sjezdovek plynulý přechod mezi zábavou na sněhu a relaxací u skleničky vína či jiného nápoje. Mnoho návštěvníků zde zakončí svůj aktivní den na sjezdovkách v podniku "Smokey Joes". První nedočkavci se sem přijdou posilnit již kolem poledne a než se z baru vydají na cestu i ti poslední, bývá už většinou pozdní večer. Kdo má však ještě dostatek sil, může si po náročném dni své "bolavé nohy" vytancovat na jedné z místních diskoték. Venkovní bazén a kluziště v Les 2 Alpes jsou zahrnuty v ceně skipasu, takže si zde ještě můžete po aktivním dni na lyžích příjemně odpočinout. Zajímavou zábavou, pořádanou jen několikrát v sezoně, je noční výjezd na ledovec, kde si můžete užít sjezd pouze při světle měsíce. Velmi populární je zde i noční lyžování, kvalitní zázemí se nabízí v podobě osvětlené tratě. Přímo ve městě si pak můžete zajít na bowling, vydat se do kina, do fitness centra, na squash nebo relaxovat v soláriu. V místních restauracích, kterých je zde nespočet, si můžete vychutnat i zdejší kulinářské speciality. 

 

Zájezdy do Les 2 Alpes

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Les 2 Alpes


Přímo v lyžařském středisku je pak k dispozici vyhřívaný venkovní bazén, krytý bazén, sauna, kluziště, turecké lázně, masáže, vířivky, squash, stolní tenis, lezecká stěna, fitness centrum, lze vyzkoušet i paragliding nebo skvělou večerní jízdu na sněžném skútru, eventuelně vyhlídkový let helikoptérou. Po předložení skipasu je vstup do sportovního a relaxačního centra se slevou. Přímo na svazích lyžařského střediska najdete celkem sedm horských restaurací, v centru města potom mnoho dalších. Kromě nich středisko nabízí čtyři noční kluby, devět piano barů, řadu obchodů, kino, knihovnu a dvě sportovní centra. Ve městě se také každý rok již tradičně pořádá pokerový týden a svůj pobyt si můžete zpestřit i návštěvou ledovcové jeskyně, svezením na elektrických vozících na ledové ploše či simulátorem pádu laviny. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Briancon

Aktualizováno 13/03/2016 03:00-1 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje