Zauchensee - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Zajímavé restaurace, pěkné hotely, místo konání velkých freestylových akcí a závodů Světového poháru - to je Zauchensee. Nachází se v nádherné horské krajině, strategicky dokonale umístěna pro lyžování. V okolí této tradiční vesnice se nacházejí hory Gamskogel a Rosskopf, jeho vzdálenost od Salzburgu je pouhých 65 km. Zauchensee je obec s jemnou kombinací tradičních a moderních hotelů, představující jedinečné kouzlo tradiční alpské oblasti. Zauchensee lyžařská oblast je součástí World Sport Salzburger a Amade Skiverbund.
Lyžařské středisko Zauchensee (oblast Salzburg a okolí) se nachází ve vzdálenosti 445 km od Prahy a 438 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Zauchensee

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Zauchensee

Všechny lyžařské oblasti Zauchensee leží v samém srdci Ski amadé, největší rakouské lyžařské oblasti, která poskytuje více než 860 km sjezdovek. A díky své vysoké nadmořské výšce (až do 2 344 m) je jednou z nejlepších a nejspolehlivějších destinací garantující dostatečné množství sněhu. I přesto však nabízí výbornou infrastrukturu s rozsáhlým krytím poskytnuté sněžnými děly. Těšit se můžete i na 88 km perfektně připravených sjezdovek a 29 moderních lanovek a vleků. Této rozmanité lyžařské oblasti můžete dosáhnout jak ze střediska v Zauchensee, tak i z Flachauwinkl. Mírné svahy, jadrné úseky, široké carvingové sjezdovky, ale i strmé sjezdy zde mohou splnit sny každého lyžaře nebo snowboardisty a ať už začínající nebo zkušení lyžaři by měli být připraveni přijmout její výzvu.

 

Atrakce střediska

Lyžařská oblast Zauchensee, nacházejí se v samém srdci Salzburger Sportwelt v Ski amadé, nabízí moderní a velmi dobře upravené sjezdovky všech úrovní obtížnosti. Obec Flachauwinkl, která se nachází přímo v centru lyžařského areálu Zauchensee, má také hodně co nabídnout. Lyžařský areál Zauchensee je nejen ten s nejvyšší nadmořskou výškou v Salzburger Sportwelt, ale také jedna z nejvíce spolehlivých oblastí sněhu v Rakousku. Středisko Altenmarkt / Radstadt, které leží 70 km jižně od Salzburgu, v Tauerském pohoří, se také nachází v srdci sportovní lyžařské oblasti Ski amadé. Altenmarkt je historické městečko a lanovky jsou vzdálené asi 1,5 km za městem. Přes Altermarkt se dostanete přímo do střediska Zauchensee. Radstadt je 700 let staré městečko, s částečně zachovalými starými hradbami a masivními kruhovými věžemi. Pro všechny lyžaře je to bezesporu jedinečný výchozí bod do celé oblasti zimních středisek v okolí Daschsteinu. Lyžařské středisko Altenmarkt / Radstadt je určené nejen pro milovníky carvingového lyžování, ale i pro vyznavače snowboardingu. Upravené sjezdové tratě jsou určené jak pro děti, začátečníky a méně zkušené lyžaře, tak i pro náročnější lyžaře.

Náročnost sjezdovek

Lyžařská oblast Zauchensee (Skiparadies Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl) nabízí celkem 88 km výborně připravených sjezdovek všech obtížností. K dispozici je nabídka, která zahrnuje také 3 kabinkové lanovky, 11 sedačkových lanovek a 15 pom. Ty dokáží přepravit až 35 000 osob/hod. Oblast Zauchensee tak nabízí 21 km lehkých sjezdovek, 45 km středních sjezdovek a 22 km těžkých sjezdovek.

 

Rakousko

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti St. Johann

Aktualizováno 13/03/2016 01:00zamračenozamračeno3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje