Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Monterosa


Monterosa nabízí svým lyžařům výběr z několika nedotčených horských vesnic. Hlavní vesnicí je Champoluc, následuje Gressoney St. Jean, Gressoney La Trinité Stafal a Alagna. Ty jsou relativně klidné a od toho se odvíjí i jejich omezená nabídka après-ski. Všechny jsou však okouzlující destinací zejména pro rodiny s dětmi. V každé z vesniček je samozřejmě množství barů a restaurací, které jsou rozesety přímo po sjezdovkách. Více příležitostí pro apres-ski nabízí městečko Gressoney-Saint-Jean (7 km od Gressoney La Trinité), kde najdete Gressoney Sport Haus s krytým bazénen, kurty na squash a tenis a nebo i krytým golfem. Všeobecně se však dá říci, že apres ski v Monterosa je neformální a uvolněné, mnoho lidí se zde shromažďuje ve spodní části hlavních lyžařských vleků v Champoluc a Gressoney.

 

Zájezdy do Monterosa

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Monterosa


Co se týká barů v Monterosa, Champoluc Breithorn Brasserie má okouzlující alpský styl interiéru a nabízí služby WiFi. Populární jsou také Il Golosone a Café Rimbaud. Hotel California vás občas dokonce pozve i na hudební koncert. V úterý večer jsou stále populárnější noci v Hotelu Castor. V Gressoney byste měli zkusit bar Bierfall v St. Jean nebo hotel Dufour v La Trinité. Existuje zde i několik skvělých kaváren, které nabízejí lahodné koláče v centru St. Jean. V Alagna byste se pak měli rozhodně vydat buď do Café del Centro nebo do baru delle Guide. Také se na vás těší i Riva Valdobbia - koktejlový bar, kde vám bude podáván bohatý výběr koktejlů, namíchaných profesionálem. Champoluc má také velmi dobrý výběr restaurací a pizzerií - La Grange v Frachey, Petit Coq v Villy a Il Balivo a Atelier Gourmand v centru Champoluc. Cenově přijatelná pizzerie se nachází v oblasti Crest lanovky. V Gressoney (přímo na hlavním náměstí) se nachází restaurace, jejíž menu a vína jsou silně ovlivněna místním regionem. Spokojeni však budete i v Braciere. Capanna Carla restaurace v Stafal je starý "Walser dům", s nepolevující důrazem na místní speciality. Interiér je stejně autentický, jako jeho hra sýrů a sušeného masa, kterým slouží. Zde se doporučuje rezervace. Principe pizzerie, Lo Stambecco a Risto Walserschild jsou zde známé pizzerie. V Alagna je populární restaurace a pizzerie v centru města, vynikající je Pressmel a více formální restauraci najdete v Hotelu Cristallo. V Riva Valdobbia Trattoria Duca najdete dobré jídlo za rozumné ceny, restaurace v St. Antonio Valle Vogna také stojí za vyzkoušení.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Aosta

Aktualizováno 13/03/2016 01:49polojasnopolojasno5 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje