Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Silvretta Montafon


Silvretta Montafon je nejen největší lyžařská oblast ve Vorarlbersku, ale i pestrá zimní rekreační oblast. Ať už lyžaři nebo nelyžaři, v Silvretta Montafon si všichni přijdou na své. Nachází se zde nejen mnoho upravovaných běžeckých tratí, ale stejně tak zde existuje i mnoho turistických stezek, které si lze vychutnat jak v rámci procházky, tak i například jako výlet na sněžnicích. Také zimní turistika v údolí Montafon Silvretta je zde velmi populární a má dlouhou tradici. Proto jí slouží 16 km upravovaných a značených cest (Vier Barga: 2,5 km, Gantekopf: 2 km, Gampabing: 1 km nebo Älpli: 2 km ). Nezapomenutelné zážitky v podobě nočního lyžování slibuje i sáňkařská dráha Garfrescha (Nova). Každé místo - ať už romantické Silbertal, okouzlující Schruns, útulný kostel sv. Gallen - má svůj vlastní individuální charakter a nabízí široké možnosti pro zpestření vaší zimní dovolené. Co se týče lyžařského zázemí a apré-ski nabídky, veškeré obce v oblasti Montafon nabízejí vynikající ubytování a zaměřují se především na mladé, sportovně orientované klienty. Milovníkům après ski nabízí Montafon ideální podmínky a to už jen tím, že se zde u NovaParku nachází největší lyžařský bar Evropy Bella Nova - nutno říci, že zejména o víkendu to tu žije! Dalším vyhledávaným místem je prostorná terasa baru "Sternbar" u Nova Stoba, která se nachází u horní stanice lanovky z Gaschurnu. Ale i všeobecně najdete po celém lyžařském středisku různé možnosti pro après ski - od tradičních lyžařských chatek, až po velké restaurace. Vybírat si zde pak můžete z různých nápojů a bohatého jídelníčku, ať už toužíte po mezinárodních dobrotách nebo vyhledáváte regionální kuchyni.

 

Zájezdy do Silvretta Montafon

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Silvretta Montafon


I dolní stanice lanovek Silvretta Nova jsou vybaveny chatkami, tradičními bary "pod deštníkem" a lyžařskými hospůdkami. Poslouchat hudbu nebo si odpočinout na slunné terase můžete např. v Ice Baru, také Valisera Hüsli nebo Edelweiss Alm stojí za návštěvu. Také v St. Gallenkirchu se můžete těšit na pestrou nabídku après ski. Perfektní lokalitou pro akčním dni na sjezdovkách je pohodový tradiční bar pod deštníkem "Seitenschwung". Tady se můžete skvěle uvolnit a přivodit si večerní náladičku. Rovněž velké oblibě se těší i kavárna "Boda Stoba", kterou najdete přímo naproti lanovce. Pít se má s mírou a hlavně ne s prázdným žaludkem, předem je tedy povinností se posílit a o to je postaráno v místních originálně tradičních restauracích a hostincích. Rozmazlovat se můžete typickými vorarlbergskými dobrůtkami, než se zcela oddáte noční náladě. Věřte, že v pozdějších hodinách nebude jednoduché odolat návštěvě diskotéky "Limo" s živou hudbou. Na velké taneční ploše pod zasklenou kopulí tu můžete tančit až do bílého rána. 

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Bludenz

Aktualizováno 13/03/2016 03:004 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje