Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Samnaun


Zima je období, které se zdá, že bylo šito na míru pro půvabnou horskou vesnici Samnaun. Díky mnoha kvalitním restauracím můžete váš den zakončit i příjemným způsobem, kde se zahřejete v téměř vesnické atmosféře. Alespoň tady to je jasné, co dělá zvláštní kouzlo tohoto letoviska - útulná vesnice a velké lyžařské oblasti... atraktivní kontrast. A to je místo, které kromě kvalitního lyžování nabízí i širokou škálu možností apres ski a všechny druhy zimních sportů v mnoha variantách. Zima v Samnaun však nabízí i celou řadu dalších aktivit. Pro běžkaře jsou zde připraveny běžecké tratě (bruslení i klasické), zimní turisté najdou více než 40 km upravovaných tratí, na vrcholu se nacházejí přírodní sáňkařské dráhy, nechybí ani bruslení, curling nebo romantické projížďky na saních tažené koňmi přes zasněžené údolí Samnaun. Vybavenost oblasti odpovídá jejímu věhlasu.

 

Zájezdy do Samnaun

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Samnaun


Jak v Ischgl (Silvretta Center), tak i v Samnaun (v části Samnaun Compatschse) se nachází i aquapark s bazénem, saunami, masážemi atd. V Ischglu je navíc krytý komplex s tenisovými kurty. Mezi další aktivity, které Silvretta Arena nabízí, patří metaná nebo i procházky na sněžnicích. Samozřejmě, že zde můžete vyrazit i za kulturou, např. v Ischglu je vyvrcholením sezóny otevřený koncert v srdci Silvretta arény na Idalpu. Hlavním lákadlem Samnaun je však bezcelní zóna s levným benzínem, alkoholem, tabákem a všemi světovými značkami módy, hodinek a kosmetiky, ale příjemná je i jeho poklidná atmosféra, oproti bujarému Ischlgu se svým aprés-ski bez hranic. Nejznámější událostí v Samnaun je každoroční Mistrovství světa mikulášů. Někdy se však nebe zatáhne i ve švýcarském Samnaun, pak je třeba vyhledat i jinou zábavu. Kromě návštěvy místního muzea zcela jistě stojí za návštěvu i sýrárna Sennerei (salašnictví) v Samnaun - Compatsch.

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti St. Moritz

Aktualizováno 13/03/2016 01:00-3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje