Après-ski

lyzovani-bg-header-title.png
     

Après-ski Velké Karlovice


Velké Karlovice, které se nachází v Chráněné krajinné oblasti Beskydy, jsou přitažlivé zejména svými přírodními krásami. V zimě pak zcela jistě lyžaři ocení nejen nabídku upravených sjezdových tratí a nespočet kilometrů běžeckých, ale i turistických tratí s různými stupni obtížnosti. Přes den zde tak můžete brázdit sjezdovky či běžecké stopy a z plných plic si vychutnávat zdejší čistý vzduch a po setmění si můžete skočit třeba do bazénu s teplou vodou nebo si pochutnat na frgálech či kyselici. A své unavené tělo svěřit třeba masérce. Tak přesně takovou dovolenou si můžete dopřát v půvabné horské obci Velké Karlovice. Několik desítek hotelů, pensionů a restaurací jsou také schopny nabídnout své kvalitní ubytovací kapacity, služby a pohostinnost. Zdejší Resort Valachy, například sdružuje hotely Lanterna, Horal, Galik a Ski areál Razula. Ve všech můžete relaxovat a nechat se hýčkat. Jeden z nejluxusnějších hotelů v Beskydech - Spa hotel Lanterna, nabízí komfortní ubytování, nadstandardní péči a špičkovou kvalitu služeb. Nachází se na klidném místě údolí Léskové, obklopený krásnou přírodou CHKO Beskydy s bohatými možnostmi zimní turistiky i zimních radovánek. Ideálně zde můžete propojit aktivní odpočinek s relaxací.

 

Zájezdy do Velké Karlovice

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 

 

Après-ski Velké Karlovice


Jako ubytovaní hosté pak máte zcela neomezený vstup do Wellness Horal, který nabízí termální bazény se slanou vodou o teplotě 36 °C, saunový svět a kardio fitness, včetně hotelového transferu. K tomu si můžete dopřát různé druhy kosmetického ošetření nebo masáží v Beauty salonu. Hotel vyniká také vytříbenou kuchyní (tradiční krajové speciality, jako valašské frgály, kyselice, halušky a další), která přispívá k plnohodnotnému odpočinku. Opravdoví gurmáni si pak mohou objednat zážitkovou večeři, o několika chodech se speciálním menu, podávaném v exkluzivní restauraci Vyhlídka. Hotel Horal si pak svou oblibu získal díky rozsáhlému relaxačnímu centru Wellness Horal s řadou atraktivních služeb, zejména termálními bazény se slanou vyhřívanou vodou. Přímo u hotelu se pak v zimě nachází sjezdovka se snowtubingem, v létě devítijamkové golfové hřiště, lanový park, multifunkční hřiště pro různé sporty a rozlehlá slunící terasa. V hotelové budově najdete i bowling. Atmosféru zdejšího lyžování zpestří i nabídka pečených kolen, pečené vepřové kýty a dalších specialit v Gril srubu Razula. Přijmout pozvání můžete i na projížďky s koňmi. Pokochat se pohledem na Valašsko můžete i z nové rozhledny Miloňová, není to však jediná rozhledna, ze které je možné si prohlédnout krásy Valašska. Zřejmě nejoblíbenější je rozhledna Sůkenická, někdy zvaná také Čartak. Své kouzlo mají i procházky zasněženou krajinou.  

 

TOP střediska

http://dovolena.travel.cz/image/image_gallery?img_id=222880&t=1394204105822
         
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Frydek

Aktualizováno 13/03/2016 01:00mrholenímrholení3 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje