Paganella - info

lyzovani-bg-header-title.png
     

Téměř v srdci Brennerských Dolomit se nachází jedno z nejdynamičtěji a nejprogresivněji se rozvíjejících zimních lyžařských středisek v Itálii - Paganella, které tvoří městečka Molveno, Fai della Paganella a Andalo, ležící nedaleko brennerské dálnice kousek před Trentem. Přímo nad dálnicí a nad údolím Etschtal se tyčí obrovský skalní masív Paganella (2 125 m), na jehož severní straně se lyžařský areál rozkládá.
Lyžařské středisko Paganella (oblast Val di Sole) se nachází ve vzdálenosti 723 km od Prahy a 785 km od Brna.

 

Last minute nabídka lyžařských zájezdů Paganella

ParallelRenderThread Error:javax.persistence.PersistenceException: org.hibernate.exception.SQLGrammarException: could not execute query
 
         

Lyžařské středisko Paganella

Ideálními destinacemi pro vaši zimní dovolenou od prosince do dubna jsou zcela jistě Andalo, Molveno a Fai della Paganella, které vám nabízejí vždy perfektně upravené a sněhem pokryté sjezdovky, které jsou dokonce vhodné i pro jarní lyžování. Ve středisku jsou také velmi využívané běžecké tratě, samozřejmostí je i kluziště nebo plavecký bazén. Lyžařský areál Paganella nabízí velice citlivé propojení přírody a všech technických vymožeností pro lyžaře. A to i díky svému umístění v národním parku Adamello - Brenta, který vás zcela jistě uchvátí svými jezery, lesy i majestátnými vrcholy. Lyžaři, kteří se nespokojí s lyžováním v jednom středisku si mohou zakoupit univerzální skipas SuperSkirama Adamello-Brenta, který umožňuje lyžování ve všech údolích Val di Sole, tedy i např. v Passo Tonale či Madonna di Campiglio.

 

Atrakce střediska

Paganella se nachází při údolí Adige a disponuje mnoha moderními vleky, které jsou velmi dobře propojeny s jednotlivými areály. Areál Paganella potěší všechny druhy lyžařů, od zdatnějších, až po začátečníky a méně zdatné. Děti se zde učí lyžovat zábavnou formou v jedné ze čtyř lyžařských škol. Díky umělému zasněžování začíná hlavní lyžařská sezóna v Paganelle pravidelně již začátkem prosince. V lyžařském areálu se nachází i Paganella Fun Park, který nabízí několik atrakcí, mezi nimiž nechybí sjezdovka pro snowtubing, bobová a sáňkařská dráha, hřiště pro nejmenší, atd.  

Náročnost sjezdovek

Tato oblast Brentských Dolomitů nabízí od prosince do dubna 50 km perfektně upravených sjezdovek. K dispozici je 7 km lehkých sjezdovek, 42 km středních sjezdovek a 3 km těžkých sjezdovek, na které dokáže přepravit 26 000 osob/hod 14 sedačkových lanovek, 2 gondoly nebo 3 pozemní lanovky.

 

Lyžování Itálie

http://lyzovani.travel.cz/image/image_gallery?img_id=206148&t=1387443550719
 

Potřebujete poradit?

224 990 980
800-TRA-VEL (800 872 835)
602-TRA-VEL (602 872 835)

Garantujeme nejnižší ceny

Počasí v oblasti Trento

Aktualizováno 12/03/2016 22:50většinou zamračenovětšinou zamračeno10 °C
 

Předpověď (min./max. teplota)

Nahrávám...

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolených kritérií

Ověřujeme aktuální dostupnost a cenu vybrané služby

Vyhledáváme pro Vás nejlepší nabídky dle zvolené destinace

Děkujeme, Vaše rezervace se dokončuje